Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 11. 2022
Kollárová, Nové Zámky
Štvorbytovka so záhradou v Nových Zámkoch na predaj
299 000 €

Štvorbytovka so záhradou v Nových Zámkoch na predaj

299 000 €

Dohoda s majiteľom na obhliadke


 • Typ: Predaj
  Druh: Nájomný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 1040 m2
 • Cena za m2: 1 495 €/m²
  ID inzerátu: 4205978
Ponúkame na predaj štvorbytovku v Nových Zámkoch, postavenú na pozemku 1040m2. Bytovka pozostáva z dvoch nadzemných podlaží, na každom podlaží sa nachádzajú dva 1-izbové byty, každý o výmere 50m2. Každý byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, kuchyne, komory a priestrannej izby. Každý byt ma vlastné plynové kúrenie do radiátorov, ohrev vody je taktiež plynom. Byty prešli čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, nová sanita v kúpeľni a WC, podlahy sú laminátové, k jednému bytu na prízemí prislúcha terasa, na ktorú je výstup von priamo z bytu. Bytový dom je podpivničený, strecha na bytovom dome je valbová škridlová, celý povalový priestor je možné využiť na nadstavbu ďalších bytových jednotiek.

Výhodou danej nehnuteľnosti je aj možnosť dvojgeneračného bývania, nakoľko každé z poschodí môže predstavovať samostatnú bytovú jednotku.

Možnou kúpou tejto štvorbytovky vzniká výhodná investičná príležitosť vzhľadom k tomu, že každý byt má nízke režijné náklady a pri prípadnom prenájme jednotlivých bytov vzniká priestor pre vyšší výnos.
Ďalším benefitom uvedenej nehnuteľnosti je aj skutočnosť, že bytový dom je postavený na pozemku o výmere 1040m2, teda je tu možnosť na priľahlom pozemku aj výstavby ďalšieho nízko podlažného bytového domu v rozsahu 4 až 6 bytov.

V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Tel. 0918 818 131 - Mgr. Horváthová Marta

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Doplnková informácia

Skutočne meníme svet realít! Predáme aj vašu nehnuteľnosť bez provízie, u nás iba fixný poplatok za servis a to bez ohľadu na predajnú cenu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty