Dražba rodinného domu, Školská ulica, Gabčikovo
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 08. 2021
Gabčíkovo
Dražba rodinného domu, Školská ulica, Gabčikovo
Cena dohodou

Dražba rodinného domu, Školská ulica, Gabčikovo

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 1 m2
  • ID inzerátu: 4208559
Rodinný dom sa nachádza na Školskej ulici v Gabčíkove, v zastavanom území obce v zástavbe rodinných domov s prístupom po verejnej komunikácii. Pozostáva z 1.NP, podkrovia, čiastočného podpivničenia, zastrešený nerovnou výškou hrebeňov. Objekt je napojený na verejný rozvod všetkých inžinierskych sietí, kanalizácia do žumpy. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1998.
Dispozícia RD:
 1. PP -chodba, kuchyňa, komora, mraziaci box, sklad, práčovňa, kúpeľňa, samostatné WC, sauna, poľovnícka izba, posilňovňa a schodisko vedúce na poschodie.
1. NP – predsieň, hala s galériou, kuchyňa, obývacia miestnosť, izba, šatník, kúpeľňa spolu s WC, samostatné WC a schodisko vedúce do podkrovia. Dvoj garáž so vstupom z domu a od ulice.
Podkrovie – hala, 3x izba, šatník, kúpeľňa spolu s WC.

Vykurovanie podzemného podlažia je ústredné teplovodné, osadené liatinové rebrové radiátory, vykurovanie 1.NP teplovodné podlahové, vykurovanie podkrovia ústredné. Elektroinštalácia svetelná i motorická, rozvod studenej i teplej vody z pozinkovaného potrubia, rozvod zemného plynu, kanalizácia do žumpy, zdrojom teplej vody je zásobníkový ohrievač, zdrojom vykurovania je kotol ústredného kúrenia. Na streche bleskozvod domáci telefón, rozvod televízny a rádioantény.

Na pozemku sa nachádza drobná stavba sklad. Pozostáva zo štyroch miestností so samostatnými vstupmi. V jednej z nich sa nachádza hygienické zariadenie, umývadlo, splachovací záchod.

Na pozemku je postavená aj garáž na betónových základoch. Vstup je z dvora a od ulice cez elektricky ovládanú bránu.Tel. kontakt: 0948 917 605

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu