Arvin Benet | Rodinný dom s dovolenkovou atmosférou
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 22. 01. 2021
Boldog
Arvin & Benet | Rodinný dom s dovolenkovou atmosférou
159 500 €

Arvin & Benet | Rodinný dom s dovolenkovou atmosférou

159 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 72 m2
  Zast. plocha: 84 m2
  Plocha pozemku: 390 m2
 • Cena za m2: 2 215,28 €/m²
  ID inzerátu: 4209183
Arvin & Benet ponúka na predaj slnečnú vilku pri jazere s čarovnou atmosférou, kde sa budete celý rok cítiť ako na dovolenke. Balzam na nervy.

Poteší Vás ideálna výmera domu pre rodinu a zároveň záhrada, ktorá nepotrebuje veľkú údržbu. Všetkému samozrejme kraľuje vstup do jazera po pár schodoch priamo z terasy.

Bonusom je uzatvorený súkromný areál s dostatkom súkromia.

Príjemnú atmosféru v lete vytvára jazero a v zime krásny výhľad, ktorý najlepšie vynikne z pohľadu od krbu, ktorý sa nachádza obývacej izbe.

Dom zatiaľ nebol nikým obývaný, je úplne nový a budúcim majiteľom dáva možnosť si ho dotvoriť presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Rodinný dom disponuje dvomi samostatnými spálňami, priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchynskou časťou, kúpeľňou v príjemných zemitých odtieňoch a samostatnou toaletou.

Pozemok je upravený s vkusnou výsadbou kvetín a zeleným trávnikom ku ktorého top stavu prispieva aj závlaha napojená na studňu.

Exteriérové žalúzie sú garanciou príjemného chládku a zároveň súkromia.

Na pozemku je elektrina, žumpa a voda zo studne. Do budúcnosti je ale vypracovaný projekt na realizáciu kanalizácie a obecného vodovodu.

Tento zatiaľ neobývaný rodinný dom je skolaudovaný a pripravený na sťahovanie.

Tento dom má magickú atmosféru a pri prezeraní fotografií sme sami museli uznať, že v realite pôsobí oveľa lepšie. Ak vám vyhovuje lokalita a výmera nehnuteľnosti, určite odporúčame aby ste sa prišli osobne presvedčiť, že táto nehnuteľnosť je naozaj výborná.

Lokalita:

Boldog je vzdialený 25 km od Bratislavy a 3 km od okresného mesta Senec, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Napojenie obce na diaľnicu je veľmi dobré.

Cena: 159 500 eur

Výmera: 72,60 m²
Terasa: 22,20 m²
Pozemok: 390 m2

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Terasa: 22 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu