DÁMSKE KADERNÍCTVO A PÁNSKE HOLIČSTVO
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 10. 2021
Prievidza
DÁMSKE KADERNÍCTVO A PÁNSKE HOLIČSTVO
1 €

DÁMSKE KADERNÍCTVO A PÁNSKE HOLIČSTVO

1 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný objekt
  • Úžit. plocha: 101 m2
  • Cena za m2: 0,01 €/m²
    ID inzerátu: 4216053
DÁMSKE KADERNÍCTVO A PÁNSKE HOLIČSTVO S 20 ROČNOU HISTÓRIOU O ROZLOHE 101m2.
LOKALITA:
salón sa nachádza na frekventovanej ulici M. R. Štefánika v Prievidzi na prízemí nebytového priestoru so vstupom z ulice s parkovaním priamo pred prevádzkou. Priamo pred prevádzkou je aj autobusová zástavka MHD.
DOM:
v ktorom sa prevádzka nachádza pozostáva z dvoch podlaží - prízemie a poschodie. Na poschodí sú dva byty a na prízemí sa nachádzajú dva nebytové priestory. V jednej prevádzke sú zubári a v druhej sa nachádza spomínaná prevádzka salónu.
SALÓN:
je v originálnom nadčasovom dizajne s veľkými oknami do ulice a pozostáva z hlavnej miestnosti kde je recepcia, priestor pre čakanie klientov, zázemie pre prípravu farieb, umývacia časť pre klientov s dvoma masážnymi kreslami a štyri kadernícke kreslá so zrkadlami. V ďalšej časti je pánska zóna BARBER s dvoma holičskými kreslami a dvoma ku kreslám prislúchajúcimi umývadlami a sofou na čakanie. Ďalej salón tvorí kancelária so skladom tovaru, kuchynka pre pracovníkov aj so šatňou a skrinkami, práčovňa s práčkou a sušičkou. Neoddeliteľnou súčasťou salónu je detský kútik, cez ktorý sa vstupuje do kúpelne s umývadlom, sprchovým kútom a WC.  Všetok nábytok je vyrábaný na mieru z masívu a paliet ošetrený zásadne ľanovým olejom. Stoličky a umývadlá sú od najstaršej talianskej značky MALETTI, ktorá je zárukou kvality a dizajnu. Naviac samotné stoličky navrhoval svetoznámi dizajnér Philippe Starck. Atmosféru priestoru dotvára profesionálna zvuková technika BOSE.
VÝHODY:
20 ROČNÁ HISTÓRIA, BEZ ĎALŠÍCH INVESTÍCIÍ, PARKOVANIE PRED PREVÁDZKOU, NA PRÍZEMÍ S VÝKLADOM, NA FREKVENTOVANEJ ULICI, FB cca 3000 fanúšikov, INSTA cca 1000 fanúšikov, 60 recenzií na google v priemere 4,8 z 5 hviezdičiek.

CENA JE DOHODOU.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

 

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu