Drevenica pripravená na rekonštrukciu v obci Šumiac
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 03. 03. 2021
Partizánska, Šumiac
Drevenica pripravená na rekonštrukciu v obci Šumiac
46 000 €

Drevenica pripravená na rekonštrukciu v obci Šumiac

46 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 279 m2
  Plocha pozemku: 481 m2
 • Cena za m2: 460 €/m²
  ID inzerátu: 4216129
Ponúkame Vám na predaj pôvodnú drevenicu z roku 1922 v malebnej obci Šumiac pod Kráľovou hoľou. Táto drevenica je jedna z najväčších pôvodných objektov tohto typu v ponuke, jej celková obytná plocha je cca 100 m2.
Táto pôvodná drevenica je v stave príprav na rekonštrukciu, majiteľ začal s rekonštrukčnými prácami v roku 2020 a to kompletným odstránením a vyčistením vnútorných priestorov drevenice. Zachovali sa pôvodné drevené hranoly 25x25 cm , drevené obloženie, podlahy boli vyčistené od pôvodných hlinených základov a dvihnuté boli cca 40 cm makadamu, izoláciou a zaliate betónovou platňou vo všetkých miestnostiach. Nachádza sa tu dvoj príprava na veľké kachľové pece alebo krb. V nehnuteľnosti bola zavedená komplet nová elektrina ( v stave natiahnutých káblov vo všetkých miestnostiach). V dome je nová kanalizácia, nové vodovodné rúry.
Vstup do domu je vonkajšou verandou, po vstupe sa nachádzate v priestore pripravenom na vstupnú halu spojenú s kuchyňou a jedálňou. Po prevej strane od vstupu sa nachádza najväčšia miestnosť plánovaná ako obývacia izba ( v nej sa nachádza aj trám s pôvodným označením zrejme prvých majiteľov nehnuteľnosti ), po ľavej strane od vstupu sa nachádza ďalšia miestnosť kde bola vymurovaná kúpeľňa, nachádza sa tu komplet príprava na WC, sprchovací kút, umývadlo a pračku. Majiteľ nehnuteľnosti myslel pri rekonštrukcií aj na následné využitie podkrovného priestoru a tak zaviedol prípravu na odpad a vodu aj smerom k podkroviu.
Strecha domu je sedlová, pôvodne zachovaná drevená škridla na nej je plech, možnosť do budúcna vytvoriť ďalšiu obytnú zónu.
K domu prislúcha drevená hospodárska miestnosť, aktuálne slúži ako sklad.
Nehnuteľnosť sa nachádza na 481m2 veľkom pozemku s toho 279m2 je zastavaná plocha domu. K nehnuteľnosti sa dostanete cez spoločný dvor so susedom ( nehnuteľnosť využívaná ako víkendoví dom), k domu však prislúcha aj samostatný pozemok o rozlohe 279 m2.

Táto drevenica je pripravená na dokončenie rekonštrukcie možno podľa vašich predstáv. Ak aj vy hľadáte priestor pre svoju realizáciu a láka Vás vlastniť nehnuteľnosť v tejto nádhernej a turistami veľmi obľubovanej oblasti neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si svoju obhliadku už dnes emailom: neupauerova.dominika94@ gmail.com alebo telefonicky na tel. č. 0901 709 791

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
 • Kanalizácia: Na pozemku - Žumpa
 • Elektrina: Pri pozemku - 230 V, Pri pozemku - 380 V
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty