Veľký 5 izbový rodinný dom v atraktívnej lokalite Kopánka
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 02. 2021
Špačinská cesta, Trnava
Veľký 5 izbový rodinný dom v atraktívnej lokalite Kopánka
335 000 €

Veľký 5 izbový rodinný dom v atraktívnej lokalite Kopánka

Špačinská cesta, Trnava, okres Trnava
335 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 180 m2
  Plocha pozemku: 433 m2
 • Cena za m2: 1 861,11 €/m²
  ID inzerátu: 4221299
Ponúkame na predaj priestorovo veľkorysý dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom s bazénom po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Kopánka v Trnave.
Táto lokalita neďaleko centra mesta je zaujímavá občianskou vybavenosťou a tiež s rýchlym napojením na obchvat Trnavy a na D1, R1. 


Rodinný dom sa nachádza v radovej zástavbe a je situovaný na peknom slnečnom pozemku o rozlohe 433 m2. Dom má steny o hrúbke 40cm a sú zateplené polystyrénom 10cm, škridla Tondach. 


Elektrickou garážovou bránou na diaľkové ovládanie vojdete do dvora domu, kde je vytvorené zastrešené garážové státie pre dve osobné autá. Na dvore môžete relaxovať na terase cca 20 m2 a počas letných dní sa osviežiť v kopanom bazéne 6 m x 3 m s hĺbkou 170 cm.


Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 10 rokmi a je ideálne dispozične riešený s oddelenou dennou a nočnou časťou.


DISPOZÍCIA:


1 Podlažie: Vstupná chodba, nadštandardne priestranná kúpeľňa s vaňou, wc a bidetom, slnečná obývacia miestnosť s krbom s časti prepojená s kuchyňou, z kuchyne vstup na terasu a do záhrady.


2. Podlažie: chodba, 4 samostatné nepriechodné miestnosti (jedna miestnosť mimoriadne priestranná), veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a wc, samostatný šatník oddelený od chodby vstupnými dverami, v ktorom sa nachádza aj vstup na povalu.


Dom nie je podpivničený, je napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie plynové (pred rokom menený nový kotol), z krbu v obývacej miestnosti vedú tepelné prieduchy do obytných miestností na 2.podlaží.


V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečíme:sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu,
sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.


Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty