Podnikateľský objekt Ružomberok
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Ružomberok, Ružomberok
Podnikateľský objekt Ružomberok
1 €

Podnikateľský objekt Ružomberok

1 €


 • Typ: Prenájom
  Druh: Skladové priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 7496 m2
  Zast. plocha: 2500 m2
 • Cena za m2: 0 €/m²
  ID inzerátu: 4223675
Ponúkame na prenájom halu v priemyselnom areály Texicomu, v Ružomberku. Funkčné využitie ako sklad, výroba, prevádzka. Budova v súčasnosti prechádza rekonštrukciou, aktuálne výmena strešnej krytiny. Plánovaná je taktiež výmena strešných svetlíkov, oprava stien, nový vonkajší aj vnútorný náter, výmena svietidiel, kompletná výmena elektrického pripojenia, nové spevnené plochy v hale ako aj manipulačný priestor v okolí haly. Predbežný termín dokončenia jún 2020.
Prístup do objektu je zabezpečený areálovou spevnenou komunikáciou. Vstup do haly je možný zo severovýchodnej a juhozápadnej strany posuvnými oceľovými vrátami. Podlahová plocha haly 2400 m2, celková výmera pozemku 7496 m2. Možnosť skladového státia, prípadne parkovacieho státia. Rozmery haly ponúkajú vysokú variabilitu využitia 9,8m x 27m x 86m (v,š,d).
Objekt je zabezpečený zo severovýchodnej a juhovýchodnej strany 2,5m vysokým oplotením, ktoré bude taktiež vyspravené novým náterom. Vo vnútornej dispozícii haly sa nachádzajú dva vstavky. Administratívny vstavok tvoria tri kancelárie, chodba, kuchynka a sklad. Sociálny vstavok dispozične obsahuje šatne, sprchy, toaletu a umyvárne. Vykurovanie administratívneho vstavku je napojené na kotol ÚK na tuhé palivo.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Kúrenie: Lokálne
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty