Viacgeneračné bývanie v RD s potenciálom generovania príjmu na Kopánke
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2021
Kukučínova, Trnava
Viacgeneračné bývanie v RD s potenciálom generovania príjmu na Kopánke
389 000 €

Viacgeneračné bývanie v RD s potenciálom generovania príjmu na Kopánke

389 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 370 m2
  Plocha pozemku: 836 m2
 • Cena za m2: 1 051,35 €/m²
  ID inzerátu: 4225751
V zastúpení majiteľa ponúkam na predaj nadštandardne priestranný dvojpodlažný rodinný dom s ďalšími 2 samostatnými bytovými jednotkami umiestnenými na veľkorysom rovinatom a udržiavanom pozemku s parkovou úpravou.


Dom s výmerou 836 m2 sa nachádza vo vyhľadávanej atraktívnej lokalite Kopánky. Konečná cena nehnuteľnosti zahŕňa zariadenie domu. Nehnuteľnosť v radovej zástavbe rodinných domov prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2014. Je čiastočne podpivničená, kompletne zateplená a je napojená na všetky inžinierske siete.


Tento dom s potenciálom bývania a podnikania v jednom umožní novému majiteľovi vygenerovať príjem z prenájmu dvoch samostatných bytových jednotiek do výšky 1400 EUR mesačne. Tiež rieši možnosť viacgeneračného bývanie troch rodín, ktoré chcú zdieľať spoločné chvíle na veľkorysom udržiavanom dvore s altánkom a priestorom pre grilovanie počas letných dní.


Poloha domu je v pešej dostupnosti mesta 15 minút. Jeho poloha tiež umožňuje rýchle napojenie na obchvat, diaľnicu D1 a rýchlostnú cestu R1.
Dispozičné riešenie pozostáva z troch častí

• Hlavného domu – dvojpodlažná bytová jednotka o výmere 150m2

• Bytová jednotka č.1 – dvojpodlažná bytová jednotka o výmere 150m2

• Bytová jednotka č.2 – prízemná bytová jednotka o výmere 70m2
Hlavný vstup do domu je orientovaný z ulice cez podbránie. Z pobránia prechádzate na spoločný dvor z ktorého sú orientované jednotlivé vstupy do hlavného domu a dvoch bytových jednotiek. K domu prislúcha garáž s bránou na diaľkové ovládanie s príručnou toaletou a praktickým skladom .


V každej z nehnuteľností je samostatný plynový kotol s termostatom, vlastná súkromná terasa s výhľadom do záhrady, kombinované podlahy (dlažba a plávajúca podlaha), plastové okná s interiérovými žalúziami.


Hlavný dom


Pozostáva z dvoch podlaží o výmere 150 m2

Počet izieb: 4

Kúrenie: Samostatný plynový kotol JUNKERS, kombinované vykurovanie na prízemí radiátormi, na poschodí podlahové kúrenie


Prízemie domu tvorí vstupná chodba, dve izby, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou . Z jednej z miestností s krbom sa prechádza do priestrannej spálne s dostatočným množstvom úložného priestoru.


Poschodie domu pozostáva z otvorenej slnečnej obývačky (s klimatizačnou jednotkou) prepojenej s kuchyňou, samostatnej spálne s prechodným šatníkom do veľkorysej kúpeľne. Z kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom sa vychádza na terasu s výhľadom do dvora. V praktickej kuchyni je všetko poruke. Moderná linka so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická rúra, keramická varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou) disponuje dostatočným úložným priestorom. Na poschodí domu sa nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom a samostatná toaleta.
Bytová jednotka č. 1


Dvojpodlažná bytová jednotka o výmere 150m2

Počet izieb: 3

Kúrenie: Samostatný plynový kotol VIESSMANN, kombinované vykurovanie na prízemí radiátormi, na poschodí podlahové kúrenie


Na prízemí sa nachádza vstupná hala s dvomi neprechodnými izbami, kúpeľňa so sprchovým kútom prepojená s toaletou a šatník. Jedna z izieb s výstupom na terasu je orientovaná do záhradnej časti domu, druhá do ulice.

Na poschodí sa nachádza slnečná obývačka s výstupom na terasu, ktorá je čiastočne prepojená s kuchyňou. Na poschodí sa nachádza tiež druhá kúpeľňa s vaňou a s toaletou.
Bytová jednotka č. 2


jednopodlažná bytová jednotka o výmere 70m2

Počet izieb: 3

Kúrenie: Samostatný plynový kotol VIESSMANN, vykurovanie radiátormi


Prízemie tejto časti nehnuteľnosti pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývačkou s výstupom na terasu, dvoch neprechodných izieb, kúpeľne so sprchovým kútom a s toaletou.


Spoločný dvor a záhrada


Starostlivo upravený spoločný dvor s množstvom vkusných doplnkov plynule prechádza do záhradnej časti s automatickým závlahovým systémom. Okrem murovaného záhradného domčeka s podlahovým kúrením sa v zadnej časti záhrady nachádza altánok s grilom, ktorý je miestom oddychu, relaxu a zdieľania príjemných okamžikov s rodinou a priateľmi počas teplých letných dní .


Pre kalkuláciu v prípade bývania a prenájmu dvoch častí domu sa na ňu spýtajte. Rád vám ju predostriem.


V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečíme:sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu,
sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.


Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty