Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Jabloňovce
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 27. 07. 2021
Dolné Jabloňovce, Jabloňovce
Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Jabloňovce
59 900 €

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Jabloňovce

Dolné Jabloňovce, Jabloňovce, okres Levice
59 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 415 m2
  Plocha pozemku: 3485 m2
 • Cena za m2: 599 €/m²
  ID inzerátu: 4225973
Predáme samostatne stojaci rodinný dom s obytnou plochou 100 m2 s pozemkom 3485 m2 a zastavanou plochou 415 m2 v osobnom vlastníctve v obci Jabloňovce, okres Levice. K domu vedie prístupová cesta, na ktorej sa dá parkovať, prípadne je možné parkovať vo dvore. V dome sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, komora, 3 izby, samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. V prednej časti domu je vinárska pivnica so samostatným vchodom z ulice. K domu prilieha ešte kotolňa s drevárňou a garáž pre záhradnú techniku. V dome je zavedená voda a elektrina. Odpad je vyvedený do žumpy. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením na tuhé palivo. V dome sú nové radiátory. V kuchyni je plynový sporák na PB fľašu a tiež kachľový sporák na drevo, ktorý vie v prípade potreby zabezpečiť okamžité teplo. V dome prebehla iba čiastočná rekonštrukcia – elektrické vedenie, ústredné kúrenie, nový komín, plastové okná so žalúziami a vchodové dvere.
Záhrada je rozdelená na 3 časti. Pred domom je príjazdová cesta a dvor, na ktorom sa nachádza nový drevený altánok. V ďalšej časti je oplotená záhrada pre pestovanie zeleniny a viniča a živý plot zo smrekov a borovíc. V ostatnej najväčšej záhrade je sad s ovocnými stromami, ktorý prešiel revitalizáciou a boli v ňom nasadené mladé ovocné stromy rôzneho druhu. V tejto záhrade sa pod veľkým bohato rodiacim orechom nachádza kurín.
V blízkosti domu sa nachádzajú potraviny, autobusová zastávka, kostol. Dom je celoročne obývateľný a pokiaľ sa nepredá, tak sa v ňom býva. V širšom okolí sa nachádzajú Richnavské jazerá a jazero Počúvadlo pod Sitnom.
RK prosím nevolať! Dom predávame bez realitného makléra. Zmluvy a prevod zabezpečí právnik cez notársku úschovu.
Cena: 59 900,- EUR
Juraj Petrus 0915 417 615

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty