Bývanie v centre 4-izbový byt v Rezidencii CENTRUM Košice
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 11. 2021
Baštová, Košice I - Staré Mesto
Bývanie v centre 4-izbový byt v Rezidencii CENTRUM Košice
404 900 €

Bývanie v centre 4-izbový byt v Rezidencii CENTRUM Košice

404 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 97 m2
 • Cena za m2: 4 174,23 €/m²
  ID inzerátu: 4229865
CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v Rezidencii CENTRUM Košice. Táto luxusná rezidencia ponúka nadštandardné mestské bývanie s moderným a nadčasovým dizajnom len pár krokov od absolútneho centra mesta.


Byt 3.03 sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží a má výmeru 97,4 m2. K bytu prislúcha loggia s rozlohou 4,1 m2 a sklad na poschodí o rozlohe 3,2 m2. Orientácia bytu je na východ do nádvoria a na západnú stranu.
Rezidencia CENTRUM bude postavená z kvalitných materiálov (železobetónový skelet s výplňou z vápennopieskovým murivom), použitím moderných technológií (podlahové kúrenie a podstropné chladenie) s dodržaním aktuálnych energetických požiadaviek, v objekte bude výmenníková stanica. Byt sa ukončuje v štádiu holobyt, čo umožňuje realizovať interiér podľa predstáv budúceho majiteľa.
Ku každému bytu je možné dokúpiť exteriérové kryté parkovacie miesto v cene od 24.530 € s DPH , alebo miesto v podzemnej garáži za 31.109 € s DPH . Vstup do rezidencie bude z ulice Zbrojničná s východom na Baštovú ulicu. V cene nie je započítaný poplatok za rozvoj. Energetický certifikát objektu je A1.
Začiatok výstavby je plánovaný na máj 2021, ukončenie sa predpokladá začiatkom roku 2023. Viac info v našej realitnej kancelárií alebo priamo na tel. čísle 0907 239 531. Tešíme sa na Váš záujem.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu