Stavebné pozemky od 500m2 v Chorvátsku - krásny Brač, kúsok od Splitu - pláže, reštaur. - investujte
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 01. 08. 2021
Chorvátsko
Stavebné pozemky od 500m2 v Chorvátsku - krásny Brač, kúsok od Splitu - pláže, reštaur. - investujte
160 €/m²

Stavebné pozemky od 500m2 v Chorvátsku - krásny Brač, kúsok od Splitu - pláže, reštaur. - investujte

160 €/m²

Akcia - výborná investícia


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • ID inzerátu: 4241911
Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v Chorvátsku na veľmi obľúbenom a vyhľadávanom ostrove Brač - obec Mirca iba 4 km vzdialená od prístavu v Supetare, cca 5 min. autom na nádhernú pieskovú verejnú pláž v krásnom rezorte Velaris. Pred pozemkami je voda, elektrika, kanalizácia - cena pozemku za m2 je 160 eur, plus podiel na ceste.

Je možné kúpiť celý pozemok o výmere 4000 m2, alebo aj časť a to tak, že ak by ste boli napríklad traja známi - dá sa pozemok pri kúpnej zmluve rozdeliť geometrickým plánom aj na menšie, ale predáva sa to naraz, nedá sa kúpiť iba časť pozemku. Je to výhodná kúpa pre viacerých známych, alebo pre jedného investora. Pri delení pozemku je možné vytvoriť pozemky s výmerou najmenej 500m2.

Zastavanosť 30%, v mierny svah - možné postaviť garáž, prízemie a poschodie. Pozemky sa nachádzajú blízko mora aj pláže - cca 7min pešo. Výborná investícia, nádherná lokalita s kúzelným morom + možnosť výstavby domu na mieru (stavebné povolenie, projektantov, stavebnú firmu - všetko vás vieme nakontaktovať) ... Neďaleko je výborná reštaurácia fresh garden s nádherným výhľadom, 4 km mesto Supetar s kompletnou občianskou vybavenosťou - obchodné domy, trhovisko, prístav - trajekt do Splitu - nádherné a očarujúce historické mesto.

Potulky po ostrove vás zavedú do vnútrozemských taverien, olivových hájov, na vyhliadku z najvyššej hory ostrova, opustený skalný kláštor a na fenomenálnu pláž Zlatni rat - Bol a veľa iného. Za 50min. ste trajektom v Splite - úžasné historické centrum kde okrem množstva reštaurácií, výletov na lodiach, lov rýb a trhoviska nájdete najznámejší Diokleciánov palác, ktorý bol zaradený do svetového dedičstva UNESCO. Zo Splitu môžete ísť trajektom aj do Talianska.

V prípade záujmu prosím volajte 0948 326 777 alebo píšte na info@chcempozemok.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu