NOVOSTAVBA, SAMOSTATNE STOJACÍ RODINNÝ DOM VLČIE KÚTY, PD
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 14. 01. 2021
Prievidza
NOVOSTAVBA, SAMOSTATNE STOJACÍ RODINNÝ DOM VLČIE KÚTY, PD
208 000 €

NOVOSTAVBA, SAMOSTATNE STOJACÍ RODINNÝ DOM VLČIE KÚTY, PD

208 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Zast. plocha: 134 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 1 155,56 €/m²
  ID inzerátu: 4242559
Vaša Realitná ponúka záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi časť Včie kúty, nadčasovú novostavbu rodinného domu.

Ide o 5 izbový dvojpodlažný samostatne stojací rodinný dom (dom nemá spoločnú stenu so susedným domom) postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 300 m2 (s možnosťou dokúpiť ďalších 350m2). Pozemok je slnečný, orientovaný východ – západ. Zastavaná plocha predstavuje 134 m2. Stavba je jedinečného, netradičného vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do severnej, západnej a východnej pokojnej svetovej strany Úžitková plocha domu je 180 m2.
Lokalita:
Novostavba RD sa nachádza v tichej, novovybudovanej lokalite v zástavbe novostavieb rodinných domov. Lokalizácia novostavby ma veľké predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialnosti. Za plotom sú hory stvorené na turistiku a bicyklovanie, ktoré miestu dodávajú pokojnú atmosféru.
Dom:
Na 1. nadzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba, kotolňa s práčovňou, hosťovská izba so samostatnou kúpelňou so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC, schodisko, denná časť, ktorú tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú terasu.

Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná spálňa, 2x obytná izba so vstupom na spoločný balkón, chodba, kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom a wc.

Pozemok : 300m2

Zastavaná plocha : 134 m2

Úžitková plocha – 180 m2

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 100€/mesiac

Použité materiály:

NOSNÉ KONŠTRUKCIE :Tehla, pásové oceľobetónové základy. Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

OPLÁŠTENIE : 15cm polystyrén, silikátová omietka v kombinácií bielej a šedej farby

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy 300mm minerálna vlna + 100mm spádový polystyreén.

OKNÁ, DVERE : Plastové okná a dvere zo 6 komorových profilov, výrobca PZ Final Prievidza s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.

SCHODIŠTE : Keramicé s drevotrieskovými stupnicami, zábradlie z bezpečnostného skla

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená v kotolni rozvádzačom, kde je príprava pre internet, kmery a ostatné príslušensvo. Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení). Pri parkovacom mieste je príprava na autonabíjačku pre elektromobily.

VNÚTORNÉ POVRCHY

Podlahy pri vstupe a v obytných miestnostiach a v kuchyni sú odtieň svetlý dub v hrúbke 9mm
Podlahy v špajzi, kotolni, kúpeľni a na toaletách tvorí keramická veľkoformátová dlažba

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo píšte na mail mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi poskytneme na adrese Vaša Realitná, Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu