Na predaj kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom, Kraľovany
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 05. 04. 2021
Kraľovany
Na predaj kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom, Kraľovany
199 990 €

Na predaj kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom, Kraľovany

199 990 €

vrátane provízie možnosť HÚ


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 764 m2
 • Cena za m2: 799,96 €/m²
  ID inzerátu: 4245773
FatraReal ponúka na predaj kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom s pekne upraveným pozemkom, nachádzajúci sa v obci Kraľovany, ktorá je dôležitým, hlavne železničným dopravným uzlom v smere Bratislava - Košice a severom Slovenska (Oravou) smerom na Poľsko.

Nehnuteľnosť je situovaná v strede obce na rovinatom slnečnom pozemku s prístupom k domu a ku garáži priamo z ulice a zároveň aj z opačnej strany pozemku cez prístrešok na auto a záhradu.

Samostatne stojaci murovaný rodinný dom so sedlovou strechou a samostatnou garážou je postavený na oplotenom pozemku o ploche 914 m2.

Popis rodinného domu:

Na prízemí sa nachádza veranda, menšia vstupná hala, chodba s preskleným schodiskom smerom na 1. poschodie a do suterénu, kúpeľňa so sprchou a s WC, samostatné WC, kuchyňa s jedálenskou časťou, pracovňa, spálňa a obývačka so vstupom na terasu.

V suteréne sa nachádza chodba aj so samostatným vstupom z exteriéru, miestnosť so saunou, vaňou a s kuchynskou časťou, samostatné WC, kotolňa s elektrickým kotlom a aj kotlom na pevné palivo, dielnička, skladík a pivnica.
Na 1. poschodí sa nachádzajú dve obytné miestnosti a vchod do podkrovia.

Perfektne zrekonštruovaná a zateplená nehnuteľnosť, kde sa nešetrilo na kvalitných materiáloch, sa predáva kompletne vybavená, tak ako je zdokumentované na fotografiách.

V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť ďalšie fotografie v HD-kvalite.

Cena, ktorá Vám umožní stať sa novým majiteľom tejto výnimočnej nehnuteľnosti je 199 990 €. V tejto cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a takisto aj poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, e-mailom alebo osobne pri obhliadke nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty