REZERVOVANÉ: čiast. zrekonštr. komerčné priestory, Rk-Polík
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 05. 04. 2021
Ružomberok
REZERVOVANÉ: čiast. zrekonštr. komerčné priestory, Rk-Polík
55 000 €

REZERVOVANÉ: čiast. zrekonštr. komerčné priestory, Rk-Polík

55 000 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4245779
FatraReal ponúka na predaj zaujímavé, čiastočne zrekonštruované obchodné priestory v širšom centre mesta Ružomberok - mestská časť Polík.

Priestory o celkovej ploche 52,75 m2 sa nachádzajú na prízemí zateplenej budovy, s bezbariérovým vstupom priamo z ulice. Sú rozdelené na obchodnú časť a sklad s toaletou.

Dominantou priestorov je veľká presvetlená dvojdielna výkladová plocha, ktorej príjemnú atmosféru dokresľuje západné slnko.

Veľkou výhodou priestorov je výborná dostupnosť a parkovanie autom priamo pred objektom.

Výklady, vstupné dvere a okno v sklade sú vybavené dvojitým zasklením s plastovými rámami. Podlaha je pokrytá lešteným betónom; v klientskej zóne je na ňom položená laminátová plávajúca podlaha. Zrekonštruované ústredné kúrenie, napojené na mestské diaľkové vykurovanie, je s vlastným samostatným meraním, nezávislým na bytovom dome. Vlastné meranie je aj na odber elektrickej elektriny. Súčasťou vybavenia je aj internetová prípojka.

Priestory, hoci sú situované priamo na prízemí, pôsobia príjemne a sucho, nakoľko sú podpivničené už nevyužívanou bývalou kotolňou budovy v ktorej sa nachádzajú.

Komerčné priestory sú vhodné pre menšiu prevádzku, obchod, sídlo firmy, agentúru, salón, alebo kanceláriu, ktorá nepotrebuje byť v absolútnom centre mesta, ale naopak chce využiť výbornú polohu s ideálnou dostupnosťou pre klientov na pešo, alebo aj mobilných, s výbornými parkovacími možnosťami, či už priamo pred budovou, alebo v blízkom okolí.

V prípade potreby, je možné obchodnú časť priestorov jednoducho rozdeliť priečkou na dve samostatné miestnosti.

Cena, ktorá Vám umožní stať sa novým majiteľom týchto lukratívnych obchodných priestorov je 55 000 €. V tejto cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a takisto aj poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je k dispozícii.

Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, e-mailom alebo osobne pri obhliadke priestorov. V prípade záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty