LOFT 3A-12 PIANO RESIDENCE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 04. 2021
Jána Milca, Žilina-Staré mesto
LOFT 3A-12 PIANO RESIDENCE
189 900 €

LOFT 3A-12 PIANO RESIDENCE

189 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 89 m2
  • Cena za m2: 2 133,71 €/m²
    ID inzerátu: 4254381
Bývanie v LOFTe je životný štýl, ktorý mnohí milujú a s priestranným bývaním prichádza ďalšia kreatívna sloboda. Je to miesto, ktoré prirodzene núti o vytvorenie nielen domova, ale i priestoru pre prácu. Teraz sa môžete skutočne vyblázniť pri zariaďovaní. Vysoké stropy a dostatok podlahového priestoru znamenajú, že neexistujú žiadne obmedzenia. Miestnosť môžete vyplniť obrovskou knižnicou alebo dáte vyniknúť umeleckým dielam. Loftové bývanie Vám umožňuje experimentovať s jedinečnými kúskami nábytku – od dizajnových svetiel až po rôzne umelecké diela v celom priestore.

Symbióza moderného bývania a práce z domu v projekte PIANO RESIDENCE. Nezameniteľný funkčný priestor – LOFT je situovaný na len malý kúsok od pulzujúceho centra mesta na rohu ulíc V. Tvrdého a J. Milca.

Tento LOFT 3A-12 disponuje veľkorysou výmerou 89,10 m², ktorá je ako stvorená pre kreatívne bývanie i originálne pracovné prostredie. Vstup cez chodbu do pravej časti LOFTu Vás privedie do zaujímavo členitej dennej časti určenej na čokoľvek, čo si zmyslíte. Či už Vám bude slúžiť na oddych, alebo ako ateliér, z ktoréto môžete čerpať inšpiráciu. V tejto časti sa nachádza zaujímavo a dizajnovo riešená kúpeľňa, kde sa architekt zamýšľal nad presklenými stenami, ale samozrejme je to na Vás. LOFT má taktiež samostatnú toaletu. Z tejto časti sa dostanete do otvorenej spálne s perfektne využitým priestorom pre kráľovskú posteľ i vstavaný komfortný šatník. Spálňa spojená s touto ateliérovou časťou je určite čerešničkou tohto miesta. Ľavá časť denného priestoru je určená pre bývanie a črtá sa tu pre Vás skvelé miesto, kde budete radi variť, vychutnávať si dobré jedlo a pozerať filmy s priateľmi. To Vám zaručí kuchyňa prepojená s obývačkou.

* LOFT sa predáva v režime oslobodenia od DPH.
** K LOFTu je možné prenajať si dve vonkajšie parkovacie miesta.
*** Cena a dostupnosť vonkajšieho parkovacieho miesta na vyžiadanie u makléra.
**** Obrázky v ponuke majú len ilustračný charakter.

Vyskúšajte si obchodovanie budúcnosti. Ponúkame jedinečnú možnosť kúpy tohto LOFTu v BITCOINOCH. Plaťte bitcoinom, nie eurom.

PROJEKT JE VO VÝSTAVBE.

KOMPLETNÚ PONUKU LOFTu NÁJDETE na www.reality.licitor.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu