3izb. byt, Košice - Ťahanovce, 75m2 loggia, čiastočná rekonštrukcia
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2021
Madridská, Košice I - Sídlisko Ťahanovce
3izb. byt, Košice - Ťahanovce, 75m2 + loggia, čiastočná rekonštrukcia
123 800 €

3izb. byt, Košice - Ťahanovce, 75m2 + loggia, čiastočná rekonštrukcia

123 800 €

vrátane provízie možnosť HÚ


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 78 m2
  • Cena za m2: 1 587,18 €/m²
    ID inzerátu: 4254492
Impulz Real s.r.o. v zastúpení Gabriela Ferenczová Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v Košiciach v tichej časti sídliska Ťahanovce na Madridskej ulici. Nachádza sa na ideálnom 5 poschodí z 12. Orientácia bytu je na Východ (2 izby a obývačka) a na Juh (kuchyňa). Byt je dostatočne svetlý a ponúka pekný výhľad. V byte sa náchadza aj priestranný kumbál/šatník. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má vymenené plastové okná, zrekonštruovanú kúpeľňu a disponuje vstavanými skriňami v dvoch izbách a šatníku. Pred bytovým domom je možné pohodlné parkovanie. Náklady na bývanie predstavujú 200€ mesačne na 4 osoby. K bytu prislúcha aj pivnica. Byt je kúpou ihneď voľný. Viac informácii o ponúkanej nehnuteľnosti sa dozviete na obhliadke.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nášho nezávislého finančného sprostredkovateľa.

Pre bližšie informácie sa s dôverou môžete kedykoľvek obrátiť na rodinného realitného makléra: Mgr. Gabriela Ferenczová, +421 908 520 254, ferenczova@impulzreal.sk

Tešíme sa na spoluprácu.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty