Priestranný mezonet v dobrej lokalite Kalvária
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2021
8. mája 4, Nitra
Priestranný mezonet v dobrej lokalite Kalvária
224 000 €

Priestranný mezonet v dobrej lokalite Kalvária

224 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Mezonet
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 168 m2
  • Cena za m2: 1 333,33 €/m²
    ID inzerátu: 4256717
Dobrý deň,

ponúkam Vám na predaj svetlý podkrovný 4izbový mezonet s priestrannou galériou na ulici 8. mája. Byt poskytuje komfortné bývanie v príjemnej lokalite Kalvária s výbornou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do centra mesta.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane výmeny elektroinštalácie a všetkých rozvodov. Interiér tvorí vstupná chodba, kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou, samostatná izba so šatníkom a kuchyňa spojená s obývačkou s výstupom na balkón. Z obývacej izby sú schody do podkrovia, kde je cez galériu priechod k 2 samostatným izbám a rozľahlej kúpelni s toaletou. Byt sa nachádza na 2. poschodí bez výťahu.

Štandardné prevedenie zahŕňa laminátovú podlahu, kvalitné obklady a dlažbu, interiérové dvere, sanitu, plastové okná, bezpečnostné dvere a prípravu na klimatizáciu v každej izbe. Byt má vlastný kotol, ktorým je zabezpečené pohodlné podlahové vykurovanie v oboch kúpelniach s napojením na radiátory v obytných miestnostiach. Vlastný ohrev vody a kúrenie poskytuje kontrolu nad financiami.

Celková výmera úžitkovej plochy bytu je 168m2. K bytu prislúcha pivnica o výmere 6m2 v suteréne. V bytovom dome prebehla rekonštrukcia, v rámci ktorej bola vymenená strecha a vnútorné rozvody. V areáli domu sa nachádza trávnatá plocha a detské ihrisko.

Parkovanie je zabezpečené priamo pred vchodom do domu na vlastnom rezidenčnom mieste.
Byt je ideálnym spojením priestrannosti rodinného domu a dostupného bývania v širšom centre krajského mesta.

Publikované fotografie sú vizualizácia, byt sa predáva ako štandard so schodiskom z masívu, laminátovou podlahou, zárubňami, dverami a komplet zariadenými kúpeľňami. Stačí priniesť nábytok a kuchyňu. V prípade záujmu je možnosť byt dokončiť podľa predstáv za doplatok.

V prípade rýchleho a seriózneho jednania, dohoda možná.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty