Veľkorysý inteligentný byt s terasou (3D virtuálna obhliadka)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 14. 04. 2021
Jarabinková, Bratislava II - Ružinov
Veľkorysý inteligentný byt s terasou (3D virtuálna obhliadka)
598 000 €

Veľkorysý inteligentný byt s terasou (3D virtuálna obhliadka)

598 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 5 a viac izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 170 m2
  • Cena za m2: 3 517,65 €/m²
    ID inzerátu: 4257348
V novovzniknutom projekte CITY PARK RUŽINOV ponúkame na predaj veľkorysý byt s nadštandardnou inteligentnou predprípravou. Jeho výmera je 170 m2 v interiéri a má spolu 62 m2 exteriérových plôch orientovaných na tri svetové strany. Byt je skolaudovaný a je v stave holopriestor. Pozostáva z otvorenej dipozície obývacej izby s kuchyňou, jedálňou a knižnicou, štyroch spální, dvoch kúpeľní a samostatného pochôdzneho šatníka. Orientácia dennej časti je na juhozápad a severozápad, dve spálne sú na severovýchod. Z hlavnej terasy je výhľad na Dunaj, Staré Mesto, Kolibu a Ružinov. Ponúka miesto na dokonalý relax a zážitok, má prípravu na umiestnenie jakuzzi. Veľkorysosť priestoru je podporená vyššími stropmi.
Byt je architektonickým návrhom z dielne PLAN B, ktorý nový majiteľ môže plne akceptovať a zrealizovať do podoby ako je na pripojených vizualizáciách.
Výnimočnosťou tohto bytu sú inteligentné elektroinštalácie ovládateľné pomocou mobilu a tabletu, ktoré umožňujú ovládanie / časovanie osvetlenia, žalúzií, závesov, kúrenia, vetrania, vlhkosti, klimatizácie. Kúrenie je zabezpečené výmenníkom tepla, v izbách prostredníctvom radiátorov, v kúpeľniach je podlahové kúrenie a súčasťou je aj klimatizácia. Na streche je meteostanica, ktorá týmto napojeniam napomáha ideálnemu nastaveniu. K bytu prislúchajú dva skladové priestory vo veľkosti 10 m2 a dve parkovacie státia s predprípravou na dobíjaciu stanicu pre elektromobil (extra platba 35.000 EUR).
Energetický certifikát budovy – energetická trieda B.
Rezidenčný projekt CityPark Ružinov sa kompaktne napája na kozmopolitnú časť Starého Mesta s najnovšími výškovými domami. Táto výborná lokalita v tesnej blízkosti k divadlu a promenáde pri Dunaji dovoľuje mať v pešej dostupnosti všetko pre plnohodnotný mestský život, či už je to občianske vybavenie, alebo vyžitie. Ideálne je taktiež
dopravné napojenie autom aj MHD k hlavným uzlom mesta aj na diaľnicu D1. Na prízemí jednotlivých veží pribúdajú obchodné priestory s lokálnymi prevádzkami. Množstvo zatrávnených plôch vo vnútrobloku, okrasné a ovocné dreviny poskytujú priestor na oddych a relax v príjemnom tieni stromov, vďaka detským ihriskám vhodný aj pre rodiny s malými deťmi. Je tu priestor pre športové výžitie - možnosť zahrať si petang, stolný tenis, využiť fitnes prvky alebo lezeckú stenu. Výbeh pre psov a domácich miláčikov je v uzavretej zóne.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu