GEMINIBROKER v obci Kovácsvágás ponúka rodinný dom gazdovského typu
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 10. 2021
Fo ut, Maďarsko
GEMINIBROKER v obci Kovácsvágás ponúka rodinný dom gazdovského typu
12 800 €

GEMINIBROKER v obci Kovácsvágás ponúka rodinný dom gazdovského typu

12 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 70 m2
  Zast. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 1118 m2
 • Cena za m2: 182,86 €/m²
  ID inzerátu: 4258817
GEMINIBROKER v obci Kovácsvágás ponúka rodinný dom gazdovského typu. Tento rodinný dom bol postavený okolo roku 1920 z kameňa na rovinatom pozemku s rozlohou 1118m2. Obec sa nachádza len 3 km od strediskovej obce Pálháza pod lesom v krásnej prírode. V tomto dome gazdovského typu bola zahájená rekonštrukcia, boli vymená elektrika a vodovodné potrubie, tiež je pripravená a vykachličkovaná kúpeľňa bez sanity a tiež je pripravený kuchynský kút. V dome sa nachádzajú dve izby a pod domom je pivnica. Podlahová plocha domu je cca 70m2. Strecha je pokrytá škridľou. Okná sú pôvodné drevené. Kúrenie je lokálne. Dom je napojený na vodovod, kanalizáciu a elektrinu. .Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 12 800 €

Tento dom je postavený za domom, ktorý sa predáva zvlášť (podrobnejšie si môžete pozrieť  pod ID776) (majú spoločnú stenu). V prednom dom sa nachádzajú  2 izby, kuchyňa, špajza, veranda a kúpeľňa.  Predný  dom má samostatný prístup, vchod aj list vlastníctva. Cena tohoto domu je 18500€. Domy sa predávajú aj samostatne, ale pri kúpe oboch domov spolu  je cena 29500€.

 

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1920
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 20 m²
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty