Predaj:Jedinečný projekt : Nízkoenergetické domy v obci Klokočov(625-12-JAS)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 09. 04. 2021
Klokočov, Klokočov, Čadca
Predaj:Jedinečný projekt : Nízkoenergetické domy v obci Klokočov(625-12-JAS)
111 606 €

Predaj:Jedinečný projekt : Nízkoenergetické domy v obci Klokočov(625-12-JAS)

111 606 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Developerský projekt
 • Úžit. plocha: 103 m2
  Zast. plocha: 83 m2
  Plocha pozemku: 519 m2
 • Cena za m2: 1 083,55 €/m²
  ID inzerátu: 4260716
625-12-JAS
Ponúkame na predaj budúce stavby rodinných domov v obci Klokočov. Projekt rieši novostavby samostatne stojacich rodinných domov, ktorý zabezpečuje funkciu štandardného bývania voj vidieckej zástavbe. Rodinných domov je šesť, rovnakého typu, rozdielne sú iba zrkadlovým otočením podľa zastavovacieho plánu. Objekty sú dvojpodlažné s obytným podkrovím, nepodpivničené.
Zastavaná plocha – 83 ,2 m2,Celková úžitková plocha domu – 103,6 m2,– úžitková plocha 1.NP – 60,9 m2,– úžitková plocha 2.NP – 42,7 m2,Plocha terasy 1.NP – 38,7 m2
Základný tradičný tvar domu je doplnený vstupnou časťou a veľkým zaskleným vikierom s plochou strechou. Šikmá strecha prekrýva aj plochu exteriérovej terasy. V interiéri je v centrálnej polohe bude predpríprava na krb.
Rodinný dom sa nachádza na dvoch úrovniach navzájom komunikačne prepojených schodiskom-predpríprava, obývacia izba s kuchyňou je vizuálne otvorená do priestoru podkrovia a galérie. Vo vstupnom trakte sa nachádzajú hygienické miestnosti, spálňa a izba hostí. V podkroví je časť galérie odčlenená na druhú spálňu, galéria môže mať viacúčelové využitie.
1.nadzemné podlažie: 1.01 sklad, 1.02 šatník, 1.03 chodba, 1.04 spálňa, 1.05 obývacia izba s kuchyňou,
1.06 spálňa, 1.07 kúpelňa, 1.08 toaleta, 1.09 schodiskový priestor, SP01 terasa
2.nadzemné podlažie : 2.01 galéria, 2.02 spálňa
Z hľadiska orientácie sú vstupy orientované na severozápad smerom k prístupovej a hlavnej ceste, ostatné obytné priestory vrátane kuchyne a kúpelne do štítov na juhozápadnej, resp. severovýchodnej strane. Obývacia izba s terasou a galéria v podkroví sú presvetlované a preslňované na stranu juhovýchodnú. Obvodový plášť je zložený z dreveného/sadrokartónového obkladu.Na Obklad sa bude používať obklad smrekový hr. 30mm šírka 190 mm s dažďovou drážkou - polfalc. Podlahy budú realizované zo Sibírskej borovice ( dovoz z Estónska ) a obklad stien bude realizovaný doskami hr. 20 mm šírka 190 mm.Steny sú realizované zo smrekového polfalcového obkladu a strop z dosák.
Vykurovanie bude zabezpečené kombinovane pomocou priamo výhrevných elektrických infrapanelov (70%) a krbového telesa na kusové drevo (30%). Obnoviteľným zdrojom energie pre vykurovanie bude fotovoltický systém so solárnymi panelmi na výrobu elektrickej energie. Príprava TÚV bude zabezpečená prostredníctvom zásobníkového ohrievača vody s ohrevom vody pomocou elektrickej špirály.Inžinierske siete: elektrické rozvody, bleskozvod, vodovod, kanalizácia splašková – žumpa a kanalizácia na vodu dažďovú. Strešná krytina s klampiarskymi výrobkami je zo švédskeho žiarovo pozinkovaného plechu hr. 0,6 mm so špeciálnou povrchovou úpravou. Okná - plastové 3 sklo.Balkónové dvere sa nachádzajú v miestnosti spálne pri východe na terasu a a v štítových stenách vo torme francúzskych okien z ďaľšej spálne a galérie. Vstupné dvere sú plné,s bočným presvetľovacím pásom.Schodisko-možnosť výberu materiálu. Ku každému domu sú určené 2 parkovacie miesta.
Domy budú odovzdané s predprípravou na krb, kuchynskú linku(voda, odpad, elektro), na osvetlenie a sanitu. V domoch budú osadené okrem dreveného schodiska aj interiérové dvere a vypínače/zásuvky značky Legrand. Podlaha bude drevená(dlážkovica) v celom dome. Na I.NP budú steny obložené drevom a strop biely protipožiarny sadrokartón. Na poschodí 2.NP budú steny biele. Terasa bude vydláždená zámkovou dlažbou. Každý dom bude mať vlastnú žumpu. Prístup k domom po spevnenej ceste z hlavnej obecnej asfaltovej cesty.
Vzhľadom na funkčnosť a polohu sú určené na trvalé bývanie, príp.chatu. Okolie je tiché, menej zastavané, krásna príroda, les. Do obce s dostupnou občianskou vybavenosťou je cca 3 km.
K výstavbe je vydané právoplatné stavebné povolenie.
Začiatok 2. etapy: máj 2021- základné dosky a inžinierske siete

Financovanie: na 4 etapy,1.etapa:platba za pozemok-25%, 2.etapa:platba zákl.doska a inžin.siete-20%, 3.etapa:hrubá stavba-35%, 4.etapa:dokončenie -20%

CENA: rozloha pozemku a parkovacie miesta:458 m2+61 m2 spoluvl. podiel na komunikácii, cena domu s pozemkom: 111.606 Eur
V cene : finančný a právny servis

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu