Byty v susedstve golfu a jazera - HRUBÁ BORŠA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 02. 2021
Pri Akadémii, Hrubá Borša
Byty v susedstve golfu a jazera - HRUBÁ BORŠA
138 679 €

Byty v susedstve golfu a jazera - HRUBÁ BORŠA

138 679 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 59 m2
  • Cena za m2: 2 350,49 €/m²
    ID inzerátu: 4261117
Ponúkame Vám atraktívne bývanie s nádhernými výhľadmi na jazero a golf. Bytové domy sú v úplnej blízkosti club housu a 18 jamkového majstrovského golfového ihriska v Hrubej Borši. 

Nájdite ideálne prepojenie bývania s golfom. Kúpa bytu je podľa nášho názoru aj výborná investícia na prenajímanie. 
PROVÍZIU NEPLATÍTE!

Bytové domy sú v priamom susedstve golfového ihriska, len 2 minúty chôdze od majstrovského 18 jamkového golfového ihriska, 9 jamkovej akadémie, club house a driving range. Priamo vedľa bytov sa nachádza 20.000m2 rozľahlé jazero. V cene každého bytu, je jedno parkovacie miesto.

Predmetom ponuky sú byty v domoch A1, A2 a A3 – s výhľadom na jazero. V ponuke sú 2-izbové alebo 3-izbové byty umiestnené podľa dispozície na 3 podlažiach. Vyberte si niektorý s nasledujúcich typov bytov podľa podlaží (viď pôdorysy):

2.NP ... 3-izbové byty ... plocha 72,5 m2 ... cena 177.389 € 
1.NP ... 2-izbové byty ... plocha 59,5 m2 ... cena 138.679 €
1.PP ... 2-izbové byty ... plocha 58,8 m2 ... cena 153.308 €

Byty sa dokončujú v stave holobytu. Podlahy sú ukončené s cementovým poterom a elektrickým podlahovým kúrením vrátane digitálneho termostatu. Steny sú upravené sadrovou omietkou. Steny a stropy sú vymaľované na bielo. Byty majú vstupné protipožiarne dvere. Súčasťou prízemných bytov je záhrada a oplotenie. Všetky byty obsahujú predprípravu na klimatizáciu a predprípravu na žalúzie.

Bytové domy sú postavené štandardnou technológiou murovanej tehlovej konštrukcie so železobetónovými stropmi. Výplňové konštrukcie tvoria veľkoformátové terasové hliníkové profily ALUPROF MB 86 s izolačným trojsklom. Na terase sa realizuje predpríprava na kovovú konštrukciu na uchytenie tieniacich plachiet, alebo pergoly. Byty sú ohraničené zábradlím po celom obvode terasy. Na  terase PP a 1NP je navrhnutá veľkoplošná betónová dlažba. Terasa 1.PP je konštrukčne riešená oceľovou konštrukciou vytiahnutou k vode  s drevenou podlahou.

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás v Polus Tower 2 na Vajnorskej 100/B v Bratislave alebo na nemcova@archeus.sk, tel.č: 0910 788 788.

Doplnkové charakteristiky

  • Počet izieb/miestností: 2
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu