4-izbový byt s terasou a zahradou Drotárska cesta, Staré Mesto
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 09. 05. 2021
Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto
4-izbový byt s terasou a zahradou Drotárska cesta, Staré Mesto
1 800 €/mes.

4-izbový byt s terasou a zahradou Drotárska cesta, Staré Mesto

1 800 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 112 m2
 • Cena za m2: 16,07 €/m²/mes.
  Energie: 200 €/mesiac
  ID inzerátu: 4261209
V novostavbe situovanej v žiadanej lokalite na Drotárskej ulici ponúkame prenájom 4-izbového bytu s priestrannou terasou a vlastnou záhradou s orientáciou do tichého dvora plného zelene. Pokojná a bezpečná lokalita neďaleko centra Starého Mesta v blízkosti rozľahlého Horského parku, odkiaľ je rýchlo dostupná kompletná občianska vybavenosť, ako aj napojenie na hlavné diaľničné ťahy.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so vstavaným šatníkom, hosťovská toaleta s práčovňou, obývacia izba s jedálenskou časťou, kuchyňa, dve spálne z toho jedna s východom na terasu, kúpeľňa s vaňou, hlavná spálňa s walk-in šatníkom s prechodom do en-suite kúpeľne so sprchovým kútom a WC. Vstup na terasu je možný aj z obývacej izby a jedálne. Parkovanie je zabezpečené v suteréne bytového domu. K bytu prislúcha aj pivničná kobka.

Štandard bytu tvoria drevené podlahy, hliníkové okná, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, bezpečnostné protipožiarne dvere Sherlock, vlastná regulácia kúrenia, batérie Kludi a Hansgrohe, kompletné zariadenie kuchyne vrátane zabudovaných spotrebičov, práčka a sušička značky MIELE, aktuálne sa dokončuje osadenie žulovej kuchynskej dosky.

Interiér bytu 112 m2, terasa 24 m2, záhrada 84 m2, pivnica 5m2.

https://svoboda-williams.sk/prenajom/byty/detail/38349-drotarska
ID 38349
--
In the desired location of the Old Town on Drotárska Street, we offer for rent in a newly built 3-bedroom apartment oriented to a quiet courtyard full of greenery with a spacious terrace and garden. Quiet and safe location near the center of the Old Town near the vast Mountain Park, from where complete civic amenities are quickly accessible, as well as connections to major highways.

The apartment consists of an entrance hall with built-in closet, guest toilet with laundry, living room with dining area, kitchen, two bedrooms, one with exit to the terrace, bathroom with tub, master bedroom with walk-in closet with transition to en-suite bathroom with shower and toilet. The entrance to the terrace is also possible from the living room and dining room. Parking is provided in the basement of the apartment building. The apartment also has a cellar.

The standard of the apartment consists of wooden floors, aluminum windows, external electric aluminum blinds, Sherlock fire safety doors, own heating control, Kludi and Hansgrohe faucets, complete kitchen equipment including built-in appliances, MIELE washing machine and dryer, granite countertops are currently being installed .

Apartment interior 112 m2, terrace 24 m2, garden 84 m2, cellar 5m2.

https://en.svoboda-williams.sk/rent/apartments/detail/38349-drotarska
ID 38349

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Doplnková informácia

Na základe existujúcich opatrení ponúkame pri vybraných nehnuteľnostiach okrem bežných prehliadok aj videoprehliadky v reálnom čase.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (120)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu