NEO- prízemie severnej veže na PRENÁJOM
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 24. 02. 2021
Michalská, Trnava
NEO- prízemie severnej veže na PRENÁJOM
930 €/mes.

NEO- prízemie severnej veže na PRENÁJOM

930 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 78 m2
  • Cena za m2: 11,92 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4262387
Ponúkame na prenájom unikátny komerčný priestor na Michalskej ulici v Trnave. Ide o prízemie štvorhrannej severnej veže s plochou 78m2, ktorá je súčasťou mestských hradieb z 13.storočia. V hornej časti veže sa nachádza Lounge & Bart Tower.

Dôveryhodná reprodukcia severnej veže, ktorej je súčasťou aj želiarsky domček, vyrástla na pôvodnom mestskom opevnení. Bola vybudovaná pod dohľadom pamiatkovej inšpekcie, tak aby sa zachoval pôvodný charakter veží, ktorých je v Trnave niekoľko.

Steny originálnych múrov, ktoré dosahovali hrúbku až dva metre sú z pálenej tehly (tradičný materiál tohto regiónu), neboli omietané ale používala sa technika zvaná škárovanie maltou.

Pri výstavbe veže bolo zachované tradičné stavanie a pôvodný materiál s citlivým použitím moderných prvkov. Touto cestou si objekt zachoval tvár originálnej historickej architektúry so spojením sviežeho a moderného nádychu súčasnej doby.

Múry severnej veže sa vybudovali o niečo užšie ako tie pôvodné za účelom vybudovať priestor, ktorý bude plnohodnotne spĺňať štandardy komerčného priestoru za účelom sprístupnenia doteraz neprístupných priestorov pre verejnosť a taktiež pozdvihnutie sociálneho a kultúrneho života v Trnave.

Samotný priestor disponuje úžitkovou plochou 46,40m2, ktorý je špecifický svojou sklenou podlahou s výhľadom na základy pôvodnej stavby hradieb. K priestorom prislúcha sociálne zariadenie.

Cena za prenájom veže je 930.-EUR + DPH + energie

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Ivana Horváthová
0902 609 359
horvathova@neoreal.sk
neoreal.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu