Prenájom poz. na skladovanie (414 m2, spevnená pl., elektrina)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 04. 2021
pz-220-414, Košice IV - Juh
Prenájom poz. na skladovanie (414 m2, spevnená pl., elektrina)
Cena dohodou

Prenájom poz. na skladovanie (414 m2, spevnená pl., elektrina)

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Priemyselná zóna
  • Úžit. plocha: 414 m2
    Plocha pozemku: 414 m2
  • ID inzerátu: 4262555
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu výrobno-skladové a administratívne priestory vo veľkom stráženom komerčnom areáli nachádzajúcom sa v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh. Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál a veľké manipulačné plochy. Areál má administratívne zázemie s možnosťou prenájmu kancelárskych priestorov na prízemí (114,00 m2) a na 1. poschodí (168,00 m2) administratívnej budovy. Každý pozostáva z niekoľkých kancelárií, vlastnej kuchynky a sociálneho zázemia. Uprednostňuje sa ich prenájom najmä nájomníkom skladových alebo výrobných priestorov/objektov v areáli. Areál má veľké množstvo bezplatných parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkaný pozemok / spevnená plocha má výmeru 414,00 m2 (23 m x 18 m). Je rovinatý a má prívod elektriny a vynikajúci prístup pre kamióny. Nie je možné na ňom stavať, iba umiestniť dočasné objekty napr. mobilnú bunku (ako kanceláriu) alebo ho využívať na skladovanie. Pozemok nie je oplotený. V areáli / v bezprostrednej blízkosti ponúkanej plochy je možné si prenajať skladové priestory s nakladacou rampou.

Cena nájmu: osobné rokovanie

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených pozemkov. Služby DOMIOS pre záujemcov o pozemky sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom pozemku a ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu