Prenájom sklad. priestorov (600 m2, pravý trakt, nakl. rampa, kancel., WC, KE-Juh)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 15. 04. 2021
hs-220-600, Košice IV - Juh
Prenájom sklad. priestorov (600 m2, pravý trakt, nakl. rampa, kancel., WC, KE-Juh)
1 140 €/mes.

Prenájom sklad. priestorov (600 m2, pravý trakt, nakl. rampa, kancel., WC, KE-Juh)

1 140 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Skladové priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 600 m2
  • Cena za m2: 1,90 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4262636
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu výrobno-skladové a administratívne priestory vo veľkom stráženom komerčnom areáli nachádzajúcom sa v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh. Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál a veľké manipulačné plochy. Areál má administratívne zázemie s možnosťou prenájmu kancelárskych priestorov na prízemí (114,00 m2) a na 1. poschodí (168,00 m2) administratívnej budovy. Uprednostňuje sa ich prenájom najmä nájomníkom skladových alebo výrobných priestorov/objektov v areáli. Areál má veľké množstvo bezplatných parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkané výrobno-skladové priestory pozostávajú z plechovej dvojhaly s výmerou 1.200,00 m2 (40 m x 30 m). Ľavý trakt haly má priamy vjazd z čelnej strany pre motorové vozidlá. Pravý trakt haly má 2 veľké brány s nakladacou rampou - jednou čelnou a druhou bočnou. Oba priestory je možné užívať ako jeden celok (1.200,00 m2) alebo iba samostatne ľavý (600,00 m2) resp. pravý (600,00 m2) trakt. Hala má betónové podlahy a je v nej zavedená elektrina. Má oceľový skelet a plechové opláštenie. Nie je vykurovaná. Pred halou sú dostatočné manipulačné priestory. Má bezproblémový prístup pre kamióny. V bezprostrednej blízkosti haly je vlastná železničná vlečka s vlastným rušňom. V prípade potreby je možné si pred halou prenajať spevnené skladovacie/manipulačné plochy o celkovej výmere 414,00 m2 ako aj administratívne priestory.

Iba vážny záujem.

Cena nájmu: osobné rokovanie

DOMIOS je výhradný zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty