EXKLUZÍVNE | prenájom sklad. priestorov (1.265 m2, nakl. rampa, kancel., WC, parking)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2021
hs-220-1265, Košice IV - Juh
EXKLUZÍVNE | prenájom sklad. priestorov (1.265 m2, nakl. rampa, kancel., WC, parking)
3 036 €/mes.

EXKLUZÍVNE | prenájom sklad. priestorov (1.265 m2, nakl. rampa, kancel., WC, parking)

3 036 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Skladové priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 1265 m2
  • Cena za m2: 2,40 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4262673
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu výrobno-skladové a administratívne priestory vo veľkom stráženom komerčnom areáli nachádzajúcom sa v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh. Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál a veľké manipulačné plochy. Areál má administratívne zázemie s možnosťou prenájmu kancelárskych priestorov na prízemí (114,00 m2) a na 1. poschodí (168,00 m2) administratívnej budovy. Uprednostňuje sa ich prenájom najmä nájomníkom skladových alebo výrobných priestorov/objektov v areáli. Areál má veľké množstvo bezplatných parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkané výrobno-skladové priestory pozostávajú z prízemnej murovanej (žb. skelet, murivo) haly s celkovou výmerou 1.265,00 m2 (115 m x 11 m). Hala má po celej dĺžke nakladaciu rampu a 4 brány. Priestory je možné užívať ako jeden celok (1.265,00 m2) alebo ako menšie (po oddelení) priestory (každý so svojou vstupnou bránou z rampy) s výmerami 948,00 m2, 632,00 m2 a 316,00 m2. Hala má betónové podlahy a je v nej zavedená elektrina. Je vykurovaná. Pred halou sú dostatočné manipulačné priestory. Má bezproblémový prístup pre kamióny. V bezprostrednej blízkosti haly je vlastná železničná vlečka s vlastným rušňom. V prípade potreby je možné si pred halou prenajať spevnené skladovacie/manipulačné plochy o celkovej výmere 414,00 m2 ako aj administratívne priestory.

Iba vážny záujem.

Cena nájmu: osobné rokovanie

DOMIOS je výhradný zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty