ŠTÝLOVÝ NEBYTOVÝ KOMERČNÝ PRIESTOR
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 01. 03. 2021
Nedožery - Brezany
ŠTÝLOVÝ NEBYTOVÝ KOMERČNÝ PRIESTOR
199 000 €

ŠTÝLOVÝ NEBYTOVÝ KOMERČNÝ PRIESTOR

199 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
 • Úžit. plocha: 350 m2
  Zast. plocha: 386 m2
  Plocha pozemku: 1216 m2
 • Cena za m2: 568,57 €/m²
  ID inzerátu: 4262863
Vaša realitná ponúka na predaj veľmi atraktívny nebytový priestor priamo so vstupom na hlavný ťah  PRIEVIDZA - MARTIN, ŽILINA v obci Nedožery Brezany. Predmetná nehnuteľnosť pozostáva z hlavnej budovy s veľkým prístreškom na jej konci a budovy v minulosti slúžiacej ako tri dielne pre autá, každú so samostatnou bránou a vo vnútri prepojené. Celý areál je spevnený, teda ideálny pre klienta s početným autoparkom. Hlavná budova pozostáva z veľkej, veľkými oknami osvetlenej miestnosti, ktorá môže slúžiť ako galéria alebo obchod alebo schowroom alebo reprezantačná miestnosť. Ďalej sú v budove ďalšie tri miestnosti, ktoré slúžia ako kancelárie pre administratívu. V zadnej časti domu je zázemie s kuchynkou, šatňami, dámske a pánske toalety so sprchou plus sklad. V zadnej časti budovi sú ďalšie priestory, ktoré momentálne slúžia ako sklad a ďalšie miestnosti ako šatňa, kuchynka a sprchy.
Technické informácie:
Hlavná budova
Je to jednopodlažná budova so sedlovou strechou. Nosná konštrukcia je murovaná z pórobetónových tvaroviek v hrúbke 400 mm, strop je keramický, strecha je tvorená z drevených priehradových väzníkov, strešná krytinou Bramac. Objekt je založený na základových betónových pásoch, podlaha je v kancelárskych priestoroch plávajúca podlahovina, ostatné priestory keramická dlažba. Ďalej sú plastové okná, vnútorné hliníkové žalúzie, dvere fóliované, obložkové zárubne, klampiarske konštrukcie z medeného plechu, parapety hliníkové. Vnútorné povrchové úpravy vápenná omietka, vonkajšie v prevažnej časti obklad z tehlových pásikov. Vykurovanie ústredné - v kanceláriách a sociálnych priestoroch zo závesného plynového kotla s prípravou teplej vody - v kuchynke. Elektroinštalácia svetelná aj motorická, bleskozvod,ističe, klimatizačné jednotky. Objekt je napojený na zabezpečovací systém a 24 hodín pod kamerami s nahrávaním.
Dielne a sklady
Je to murovaný jednopodlažný objekt - tri garáže prístupné z dvora areálu. Nosná konštrukcia je murovaná z pórobetónonu v hrúbke 400 mm, stropná konštrukcia prefabrikované panely, strecha je plocha s vodorovnou izoláciou z asfaltových pásov. Objekt je založený betónových základových pásoch, podlaha je cementový poter. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vráta oceľové plechové otváravé. Vnútorné omietky z vápennej omietky, vonkajšie hladké, náter. Vykurovanie nie je. Elektroinštalácia svetelná aj motorická, bleskozvod, ističe. Objekt je v dobrom stave, je využívaný na uskladnenie a garážovanie vozidiel.
Pre koho je nehnuteľnosť ideálna:

pre klienta, ktorý si vyrieši bývanie a vo dvore môže mať autoservis alebo sklad alebo garáže pre autá
pre klienta, ktorý potrebuje reprezentačné priestory firmy - schowroom, predajňa, kancelárie a vo dvore môže mať autoservis alebo sklad alebo garáže pre autá

Rozloha pozemku je 1216 m2, z toho zastavaná plocha je 386 m2

HODNOTA NEHNUTEĽNOSTI PODĽA ZNALECKÉHO POSUDKU JE 278.000€

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu