Nadštandartný dom s krásnou záhradou 4 izby, 130m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
Ivanka pri Dunaji
Nadštandartný dom s krásnou záhradou 4 izby, 130m2
Cena dohodou

Nadštandartný dom s krásnou záhradou 4 izby, 130m2

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 621 m2
 • Energie: 80 €/mesiac
  ID inzerátu: 4262923
Ponúkam na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Ivanka pri Dunaji, lokalita Farná.

RD1 má celkovú úžitkovú plochu interiéru 130 m2. Pozemok má výmeru 621 m2. Zastavaná plocha je 150 m2.
RD2 má celkovú úžitkovú plochu interiéru 135 m2. Pozemok má výmeru 802 m2. Zastavaná plocha je 165 m2.

Jedná sa o moderné nízkoenergetické domy s plochou strechou. Každý RD tvorí vstupná chodba, hlavná kúpelňa s rožnou vaňou, umývadlom a WC patriaca k hlavnej spálni, druhá kúpelňa s WC, umývadlom a sprchovacím kútom, plus WC s umývadlom pre navštevy. Dominantou je veľký otvorený priestor pozostávajúci z kuchyne s jedálňou a z obývacej izby s východom na terasu. V dome sú tiež dve izby a nadštandartná spálňa s východom na terasu s vlastnou krásnou kúpelňou so šatníkom. Dom má vlastnú samostatnú technickú miestnosť. Pred domom sú 2 parkovacie miesta.

Dom sa nachádza na exkluzívnom pozemku v lokalite Ivanka pri Dunaji, časť Farná, a je situovaný na pokojnej slepej ulici. Desať minút pešo od pozemku sa nachádza jazero s priezračne čistou vodou a letným bufetom, kde sa dá v letných mesiacoch kúpať.

Obec Ivanka pri Dunaji ponúka skvelú občiansku vybavenosť, potraviny, poštu, reštaurácie, kaviarne, škôlky a základnú školu. Nájdete v nej všetko potrebné pre pohodlný a spokojný život. Pri obci sa aktuálne dokončuje napojenie na nový obchvat Bratislavy. V Ivanke pri Dunaji je taktiež vlaková stanica so spojením do Bratislavy. Pri stanici je novovybudované veľkokapacitné záchytné parkovisko na autá.

Každý RD je súčasťou dvojdomu. Celý projekt je realizovaný s ohľadom na súkromie – nezávislosť a samostatnosť obidvoch obytných jednotiek. Vstupy do domov sú samostatné a terasy sú zárožné. Každý dom má svoju vlastnú strechu a štyri obvodové múry (styčný múr nie je spoločný).

Každý RD spĺňa najprísnejší energetický certifikát A0, čím sa zaraďuje medzi ultranízkoenergetické stavby. Vykurovanie je zabezpečené najmodernejším, energeticky úsporným tepelným čerpadlom a podlahovým vykurovaním. RD je napojený na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu. Odhadované mesačné náklady sú cca 80 EUR.
RD je postavený z kvalitnej pálenej tehly, pričom dva stredové múry sú oddelené zvukovou izoláciou z minerálnej vlny a vymurované z akustickej tehly. Zateplenie je realizované pomocou polystyrénu hrúbky 16cm. Okná sú značky RAKYSTAV s izolačným trojsklom.

Každý dom sa predáva v štádiu holodom. V cene sú zahrnuté komplet siete, omietky, elektrické zásuvky, vypínače na svetlo, podlahové kúrenie a ohrev vody tepelným čerpadlom voda-vzduch. Zvonku bude dom kompletne omietnutý ako na vizualizáciách. V cene holodomu sú tiež dve parkovacie miesta z polovegetačnej dlažby, oplotenie pozemku a chodník k vchodovým dverám.

V prípade záujmu je možné dom dokončiť do štandardu. Štandard zahŕňa komplet podlahy, dvere a zárubne, komplet kúpeľne a wc.
Stavba bude dokončená v priebehu 2021. Momentálne je v štádiu prípravy na výstavbu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo