PODPIVNIČENÝ RODINNÝ DOM BLÍZKO CENTRA, 3 OBYTNÉ PODLAŽIA, 2 BALKÓNY, VEĽKÁ TERASA, 2 GARÁŽE, POZEMO
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 02. 03. 2021
Považská Bystrica
PODPIVNIČENÝ RODINNÝ DOM BLÍZKO CENTRA, 3 OBYTNÉ PODLAŽIA, 2 BALKÓNY, VEĽKÁ TERASA, 2 GARÁŽE, POZEMO
Cena dohodou

PODPIVNIČENÝ RODINNÝ DOM BLÍZKO CENTRA, 3 OBYTNÉ PODLAŽIA, 2 BALKÓNY, VEĽKÁ TERASA, 2 GARÁŽE, POZEMO

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 575 m2
    Plocha pozemku: 575 m2
  • ID inzerátu: 4267355
TUreality ponúka na prenájom podpivničený rodinný dom o rozlohe pozemku 575m2 blízko centra v Považskej Bystrici. Dom má 3 obytné podlažia, 8 obytných miestností, 2 kuchyne, 3 kúpeľne, 2 balkóny a jednu veľkú terasu. V prístavbe sa nachádza oblužná miestnosť a 2 garáže s elektrickou bránou, ktoré sú priechodné až do domu. V spodnej časti domu je kotolňa, práčovňa a sušiareň.
Objekt je napojený na inžinierske siete (elektrická, plynová, vodovodná a kanalizačná prípojka). Kúrenie je samostatným plynovým kotlom so samostatným plynovým bojlerom na prípravu teplej vody. V nehnuteľnosti je zavedená telefónna prípojka a internet (maggio, wifi). Podkrovné priestory sú vybavené klimatizáciou. Objekt je zabezpečený elektrickým zabezpečovacím systémom.
Pre lepšie predstavenie dispozície domu si môžete pozrieť pôdorys každého z poschodí. V blízkosti domu je výborná občianska vybavenosť, tichá lokalita, parkovanie nie len v garáži ale aj na dvore. V okruhu cca do 200m sú situované školy (Obchodná akadémia, Gymnázium, Stredná strojnícka škola, Základná škola, Jazyková škola).
Vzdialenosť do centra je cca 1km, dopravné napojenie na dialnicu cca 0,8km, železničná stanica cca 0,6km, autobusová stanica cca 1,1km. Vo vzdialenosti cca 1km sú športoviská - plaváreň, zimný štadión, futbalový štadión, tenisové dvorce.
Cena prenájmu nie je určená. Závysí na základe požiadaviek klienta, prípadne viacerých klientov. Všetko je o dohode. Nehnuteľnosť je k dispozícii ihneď. Energetický certifikát nebol predložený.

***BLIŽŠIE INFORMÁCIE VÁM POSKYTNEM NA: tel. čísle 0918 795 212, alebo na popovicova@tureality.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty