Novostavba rodinného domu v Novej Lietave
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 13. 04. 2021
Lietava , Lietava
Novostavba rodinného domu v Novej Lietave
295 000 €

Novostavba rodinného domu v Novej Lietave

295 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 152 m2
  Zast. plocha: 188 m2
  Plocha pozemku: 682 m2
 • Cena za m2: 1 940,79 €/m²
  ID inzerátu: 4272198
Krásny bungalov ideálny pre 4-5 člennú rodinu, v nádhernom prostredí zelenej Lietavy. Rodinný dom je postavený v novo vybudovanej štvrti Nová Lietava. Táto štvrť tiež označovaná ako Greenpark sa nachádza v krásnom uzavretom prírodnom prostredí priamo pod horou. Súčasťou je novo vybudovaná príjazdová cestou s pouličným osvetlením. Pripojené sú všetky inžinierske siete vrátane internetu.

Novostavba sa nachádza 10 km od centra Žiliny. Táto lokalita má vynikajúcu občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádza materská aj základná škola, pošta, knižnica, potraviny, pohostinstvo či športové ihrisko. Od novostavby je to iba 10 km za relaxom do SPA Aphrodita v Rajeckých Tepliciach. Nad Lietavou sa nachádzajú zrúcaniny jedného z najrozsiahlejších hradov Lietava, ktorý je zároveň označený za národnú kultúrnu pamiatku.

Na hranici pozemku sme postavili oporné múry v rozlohe 100 mb. Na tomto opornom múre bude postavené oplotenie pozemku. Oporné múry sú vystavané vo výške od 1,5 až do 2 metrov. Vďaka tomu sa využije rovinatý pozemok v maximálnej možnej miere. Ďalšou veľkou výhodou je ochrana pozemku od dažďovej vody z vedľajších pozemkov. Na oporné múry bol použitý vodostavebný betón.

Na záhrade bude položený trávnik a dokončené oplotenie pozemku.
Vstup do domu je situovaný z juhovýchodu a terasa je orientovaná na juhozápad. Väčšia časť pozemku je orientovaná na juhozápad, čo poskytuje tomuto miestu slnko počas celého dňa. Pripravené je miesto pre dve autá s možným prestrešením. Predná časť domu ponúka vstupnú chodbu, technickú miestnosť a toaletu. Otvorená časť domu ponúka kuchyňu s jedálňou a obývačkou o rozlohe 63 m2. Z tejto časti sa vychádza na terasu s rozlohou 24 m2. Nočná časť domu ponúka rodičovskú spálňu so šatníkom, ktorá má rohové okno s možnosťou východu na terasu. Dve detské izby orientované na východ. A veľká kúpelňa s rozlohou 12,5 m2 spojená s WC. V kúpelni je osadené balkónové okno s mliečnym sklom, ktoré umožňuje východ do záhrady.

Rodinný dom je murovaný z porobetónových tvárnic YTONG. Plastové okná z izolačného trojskla značky Slovaktual. V každej miestnosti sú osadené termostaty na ovládanie kúrenia. Kúrenie je možné ovládať pomocou SMART telefónu. V štandarde sa nachádza elektrokotol a podlahové vykurovanie.
Na streche je použitá strešná fólia Alkorplan. Ide o hydroizolačnú fóliu určenú pre vytváranie strešných krytín aj pre tzv. „zelené strechy“. Vďaka 30 ročným skúsenostiam s výrobou fólií s mäkčeného PVC sa dosahuje pri týchto fóliách vynikajúca dlhodobá rozmerová stálosť. Odolnosť proti UV žiareniu fólie sú stabilizované proti účinkom UV žiarenia.

V prípade záujmu je v tomto dome navrhnutý inovatívny systém vykurovania NILAN VP18KEK9WT spojený s funkciou klimatizácie, aktívnej rekuperácie a ohrevom úžitkovej vody. Tento systém sa dá prepojiť do prevedenia SMART.
O prevedeniach obkladov, dlažieb a iných materiálov môžete stále rozhodnúť Vy.

Sme rodinná stavebná firma PPV homes a pristupujeme k našim klientom individuálne. Cena neobsahuje žiadnu ďalšiu províziu.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu