NA PREDAJ 2i byt Sihoť 1
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 24. 02. 2021
Trenčín
NA PREDAJ 2i byt Sihoť 1
84 990 €

NA PREDAJ 2i byt Sihoť 1

84 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 59 m2
  Zast. plocha: 59 m2
 • Cena za m2: 1 440,51 €/m²
  ID inzerátu: 4277061
B10 Vám ponúka na predaj 2i byt na ulici Jirásková, v lokalite Sihoť 1 v TN.


Byt sa nachádza v tehlovej bytovke na 4. poschodí zo štyroch. V bytovke sa nenachádza výťah. Súčasťou bytu nie je loggia ani balkón no napriek tomu je byt veľmi presvetlený a slnečný. Orientácia bytu je na západ.


Byt o výmere 59m2 je v pôvodnom stave - vyprataný, čiže nachystaný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. S bytom sa dá v rámci rekonštrukcie veľmi pekne pracovať, nakoľko je možné zrušiť hneď niekoľko priečok a vytvoriť tak moderný a vzdušný otvorený priestor. V obytných miestnostiach sú poznižované stropy.


Dispozične byt pozostáva z: predsieň, kuchyňa s obývacou izbou po ľavej strane od vstupu (možnosť prebúrania priečky medzi izbami aj medzi izbami a chodbou), oproti vstupu sa nachádza chodba na ktorej konci je kúpeľňa s oddelenou toaletou a následne, po ľavej strane spálňa. K bytu prislúchajú až dve pivnice, každá o výmere 3,5m2.


V rámci lokality je plná občianska vybavenosť, pričom naozaj na skok je to do centra mesta či už peši alebo MHD, ktorej zastávka sa nachádza v tesnej blízkosti bytu. V blízkosti bytovky sa nachádza hrádza, ktorá je veľmi obľúbená v rámci športového vyžitia.


Ak hľadáte "nepopísaný list" a teda byt ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa vlastných predstáv, pričom sa môžete pekne vyhrať s priestorom, je toto ponuka práve pre Vás. Taktiež je byt vhodný ako investičná príležitosť a následné prenajímanie, keďže v blízkosti bytu sa nachádza stredná a vysoká škola.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900
ID: 86515
Cena: 84990 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty