Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 06. 2022
Chotárna, Žilina
Penzión v Trnovom vhodné aj ako sídlo spoločnosti
549 000 €

Penzión v Trnovom vhodné aj ako sídlo spoločnosti

549 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Hotel, penzión
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 271 m2
  • Cena za m2: 2 025,83 €/m²
    ID inzerátu: 4277881
3D sken nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=QPxamAPYwjr

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný penzión s reštauráciou v Žiline, časť Trnové so zastavanou plochou 271 m2 a celkovou plochou pozemku 1 875m2. Penzión prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011 a je vhodný aj ako sídlo spoločnosti.

Z juhovýchodnej časti je dvojpodlažný so samostatným vchodom. V tejto časti sa nachádza pohostinstvo s kapacitou 40 osôb, ku ktorému vedie samostatná prístupová cesta slúžiaca na zásobovanie. Súčasťou je aj salónik s kapacitou 25 osôb, ktorému patrí letná terasa s kapacitou 40 osôb.

Severozápadná strana je jednopodlažná s možnosťou využiť obytné podkrovie. Prízemie slúži ako reštaurácia pre 100 hostí s plne vybavenou kuchyňou, skladom, kanceláriou, šatňou a sociálnym zariadením, súčasťou ktorého je aj bezbariérové WC. Celý tento priestor sa dá využiť aj ako školiaca či konferenčná miestnosť. V podkroví sa nachádza 7 izieb (14 lôžok) so sociálnym zariadením a sprchovacím kútom.

Priestory v tomto objekte sú vybavené multimediálnou technikou (WiFi, audio, video, satelitná televízia). Zabezpečenie objektu je prostredníctvom kamerového systému. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom.

Parkovanie pri objekte je bezproblémové s kapacitou 35 miest.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť Vám rada zodpoviem všetky otázky na tel.čísle 0948 626 621. Naša spoločnosť poskytuje služby realitného sprostredkovania, celoslovenskej inzercie, právneho  poradenstva už 13 rokov.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty