DIZAJNOVÝ BYT 31 TRENČÍN – ISTEBNÍK
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 07. 05. 2021
Ružová, Trenčín
DIZAJNOVÝ BYT 3+1 TRENČÍN – ISTEBNÍK
169 000 €

DIZAJNOVÝ BYT 3+1 TRENČÍN – ISTEBNÍK

169 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 87 m2
  Plocha pozemku: 83 m2
 • Cena za m2: 1 942,53 €/m²
  ID inzerátu: 4280022
Jedinečný byt pre človeka, ktorý hľadá výnimočné dizajnové riešenie. Dizajn bytu sme smerovali k mierne extravagantnému, industriálnemu vzhľadu. Jeho dominantným prvkom je netradičné riešenie stropu spojenej obývačky s kuchyňou v podobe matných, oceľových nosníkov, ktoré farebne kontrastujú s leštenou stierkou stropu v dekore betónovej stierky. Výrazným prvkom je kuchynská linka od firmy TRENAB vytvorená podľa najnovších dizajnových prvkov v kombinácií nerezového ostrovčeka a dekoru dreva. Myšlienka tejto koncepcie bola vytvorenie jednotného, vzdušného priestoru obývačky, jedálne a kuchyne. Kuchyňa je vybavená kompletnou zostavou spotrebičov ( indukčná platňa, digestor, el. rúra, mikrovlnka, umývačka a chladnička s mrazničkou.
Okrem fantastického dizajnového riešenia, byt poskytuje aj funkčnú stránku v podobe dispozičného riešenia bytu. Dve samostatné, nepriechodné spálne, každá s rozlohou 15m2, spojená kúpeľňa s WC, ktorej dominuje vaňa veľkosti „bazéna“ a samostatná technická miestnosť s druhým WC a umývadlom, ktorá môže slúžiť aj ako špajza. Byt je vybavený podlahovým kúrením a vlastným plynovým kotlom, ktoré spolu s izolačnými trojsklami okien robia byt nízkonákladovým. K bytu prislúcha vlastný 83 m2 pozemok, prístupny z jednej zo spální. Na pozemku je umiestnená terasa pre posedenie rodiny a priateľov, prípadne môže slúžiť ako vlastné, malé detské ihrisko. K bytu patria dve parkovacie miesta v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie.
Byt sa nachádza v kompletnetne obnovenom bytovom dome, zástavby rodinných domov so štyrmi bytmi. Štyri byty = štyri mladé rodiny, žijúce v bezpečí uzavretého pozemku s 300 m2 trávnatej plochy.
Technický popis:
Rozloha bytu: 87 m2
Podlažie: 1/4
Počet parkovacích miest: 2
Vlastná záhrada: 83 m2
CENA: 169.000,- EUR
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo