Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Železničnej ulici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 05. 2021
Železničná, Bratislava II - Vrakuňa
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Železničnej ulici
119 803 €

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Železničnej ulici

119 803 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 50 m2
 • Cena za m2: 2 396,06 €/m²
  ID inzerátu: 4280026
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Železničnej ulici

Ponúkaný byt je 2 izbový o celkovej úžitkovej ploche 50,45 m2 z toho je 42,39 m2 plocha bytu, 4,35 m2 plocha balkónu a 3,71 m2 plocha pivnice. Byt je možné kúpiť v prevedení holobyt v cene 119 803,- Eur a v štandardnom prevedení v cene 123 303,- Eur. K bytu je možné dokúpiť aj vonkajšie parkovacie státie v cene 6 000,- Eur za jedno státie.
_
Ponúkame vám súčasným vkusom inšpirované bývanie v malopodlažnom bytovom dome situovanom v mestskej časti Vrakuňa na Železničnej ulici. Bývanie je ideálne pre mladé páry, jednotlivcov či mladé rodiny.
_
Byty a ich dispozície spĺňajú atribúty súčasného vkusu a nárokov na moderné bývanie. Vybrať si môžete z cenovo dostupných 2 a 3-izbových bytov s balkónmi a predzáhradkami. Objekt má dve identické podlažia a zobytnené podkrovie. Veľkou výhodou bytov sú nízke prevádzkové náklady. Architektúra projektu nadzväzuje na zástavbu rodinných domov v Železničnej ulici a zároveň svojím výrazom citlivo komunikuje s viacpodlažnými objektami bytovej zástavby v blízkom okolí.
_
Byty je možné kúpiť v štandardnom vybavení alebo bez štandardného vybavenia ako holobyty.

Holobyt pozostáva z vybavenia: omietka bielej farby, vykurovanie elektrické sálavé s infračervenými fóliami s uhlíkovou odpornou vrstvou s regulátormi kúrenia v bytoch, predpríprava rozvodov vody, elektriny a kanalizácie pre kuchynskú linku a sanitárne zariadenia, okná plastové, bezpečnostné vchodové dvere, na podlahe betónový poter.

Štandard: byty budú obsahovať všetko vybavenie holobytu plus štandardné vybavenie: plávajúca podlaha laminátová, keramická dlažba, keramický obklad a sanita (sprchovací kút alebo vaňa podľa projektu, sprchová alebo vaňová batéria, umývadlo, závesná wc misa) a interiérové dvere s obložkkovými zárubňami.

_
Projekt je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. Blízko je novovybudovaná cyklistická trasa aj obľúbený Lesopark Vrakuňa.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu