Loď na Dunaji s variabilným využitím (pre cca 400os).
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2021
Tyršovo nábrežie, Bratislava V - Petržalka
Loď na Dunaji s variabilným využitím (pre cca 400os).
Cena dohodou

Loď na Dunaji s variabilným využitím (pre cca 400os).

Cena dohodou

Dohodou.


  • Typ: Predaj
    Druh: Reštauračné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 400 m2
  • ID inzerátu: 4281044
Predáme veľkokapacitnú loď- kaviareň, divadlo , reštaurácia, stojacu na brehu Dunaja.
Objekt lode bol kompletne zrekonštruovaný pred cca 10-timi rokmi a doteraz kvalitne udržiavaný.
Pozostáva :
PP - tvorí divadlo s kapacitou cca 100 osôb, šatne, bar kapacita cca 40 osôb, toalety dámske a pánske, a technické zázemie
1.NP - veľký bar- kaviareň - 50 osôb, dámska a pánska toaleta, byt cca 70 m2, schodisko vedúce do podpalubia
2.NP - terasa uzavretá kapacita 130 os., otvorená terasa 40 os, byt - 70 m2+ terasa
PP - Divadlo : má drevenú podlahu je kompletne ozvučené s pódiom a priľahlou šatňou pre hercov. V divadle sú umiestnené stoličky kt. sa dajú usporiadať pre potreby divadla alebo inej spol. akcie.
Bar: pri divadle je tvorený samostatným barom a kresielkami.
Obe časti aj divadlo a bar môžu slúžiť samostatne alebo ako jeden celok. Na tomto poschodí sú aj toalety.
1.NP - Kaviareň - je tvorená presklenou časťou s výhľadom na obe strany Dunaja s výhľadom na hrad . Je veľmi svetlá. Na podlahe je drevená podlaha.
Bar v kaviarni je kompletne vybavený funkčnými zariadeniami a nábytkom na prevádzku baru a kaviarne. Pohodlné sedenie s kapacitou 50 osôb vytvára príjemnú atmosféru , s výhľadom naj na každodenné použitie . Vedľa baru je miestnosť na prípravu jedla - kuchyňa.
na tomto poschodí sa nachádza aj samostatný priestor - byt. Môže slúžiť ako byt, ďalší bar alebo sklad. Priestor má samostatnú toaletu a barový pult. Priamo z priestoru sa vychádza na terasu v prednej časti lode. Do priestoru je možnosť samostatného vchodu a to umožňuje ho prenajímať alebo užívať bez ohľadu na ostatnú prevádzku. Zároveň sa ale dá prepojiť s celou prevádzkou a zvýšiť tak kapacitu.
2.NP - veľká zakrytá terasa s drevenou podlahou a pohodlnými kreslami s kapacitou 130 os. a úžasným výhľadom tvorí najkrajšiu časť lode. Na tomto poschodí sa nachádza aj menšia otvorená terasa. Za terasou sa nachádza podobný priestor ako na 1.NP. Celý tvorí plocha cca 50 m2 s drevenou podlahou , kúpeľňou a vstupnou chodbou. Momentálne je využívaný ako príručný sklad ale môže slúžiť aj samostatne ako ďalšia prevádzka.
Vybavenie : elektrické kúrenie, klimatizácia, čistička. Povolenia na prevádzku zariadenia a státia na Dunaji sú platné do roku 2023.
Veľká údržba lode prebehla v roku 2019.
Prevádzková doba na tomto mieste bola určená od 10:00- 24:00( v blízkosti nie je zastavaná časť Bratislavy tak prevádzka nikoho neruší). Loď bola využívaná na veľkokapacitné akcie, svadby , párty , večierky ale aj ako divadlo.
Vzhľadom na polohu v centre Bratislavy, veľkú plochu a množstvo priestorov, ktoré sa dajú spájať do celkov má objekt veľkú možnosť využitia naozaj po celý rok.
Počas celej doby bol priestor úspešne využívaný.
V tesnej blízkosti lode je Magio pláž, plocha na parkovanie a park.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty