Veľká terasa s výhľadom neďaleko Slnečných jazier. Byt 4B.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 11. 04. 2021
Dlhá, Senec
Veľká terasa s výhľadom neďaleko Slnečných jazier. Byt 4B.
145 000 €

Veľká terasa s výhľadom neďaleko Slnečných jazier. Byt 4B.

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 2 230,77 €/m²
  ID inzerátu: 4281436
Viac bytov a ešte viac informácii o tomto projekte nájdete tu: www.osobnimakleri.sk/novostavby/byty-senec

Aktuálne v ponuke na realitnom trhu v Senci nenájdete ani jednu novostavbu s 3 izbami. Oproti 2 izbovým bytom ide o minoritný trh a to viac oceníte túto ponuku. Lákadlom je terasa o celkovej výmere 10m2, ktorá je prístupná z obývacej časti a orientovaná na ideálny severo-západ.

Samotný projekt, v ktorom sa nachádza tento priestranný 3 izbový byt, ponúka celkom 12 bytov a kolaudácia bytového domu prebehla ešte v roku 2020. V tomto prípade teda nadobúdate hotový byt v prevedení holobyt, ktorý si je možné okamžite aj obhliadnuť.

V rámci projektu máte možnosť dokúpiť si vonkajšie parkovacie státie v cene 5000€ a pohodlne parkovať za rampou na uzavretom dvore. Ďalšími benefitmi sú susediace slnečné jazerá a dobrá občianska vybavenosť v pešej dostupnosti, pričom sa zachoval kľud bývania na okraji mesta.

Byty sa predávajú v prevedení holobyt, pričom to zahŕňa:
- bezpečnostné vstupné dvere,
- plastové okná (izolačné 2sklo) s portálom na terasu,
- kompletné potery, pričom na podlahe chýba už len dlažba a plávajúca podlaha
- rozvody vykurovania
- vymaľované na bielo,
- vypínače, zásuvky, televízne a internetové rozvody.

Dorobenie do štandardu je možné za príplatok 10.000€, pričom štandard zahŕňa:
- obklady a dlažbu v kúpeľniach s osadením sanity (vrátane sanity),
- položenie plávajúcej podlahy,
- osadenie obložkových zárubní a dverí,
- inštalácia vykurovacieho telesa (plynový kotol), radiatory

Ak sa rozhodnete pre prevedenie Štandard získate výhodu zarátania ceny do finálnej kúpnej ceny, ktorú Vám pre financujeme cez hypotéku. Minimalizujete tak vstupnú investíciu, ktorý by inak musela ísť z vlastných zdrojov. Po dispozičnej stránke ide o jeden z najpodarenejších pôdorysov vôbec.

Priestranná predsieň štvorcového tvaru ponúka prístup do samostatnej toalety, komory a kúpeľne po pravej strane, pričom po ľavici plynulo prechádza do dennej časti (obývacia miestnosť s kuchynským kútom), odkiaľ je prístup do dvoch nepriechodných spálni (jedna na Západ a druhá na Sever) a na spomínanú terasu.

Vo vstupnej chodbe je vyčlenený priestor na vstavanú skriňu a kúpeľňa disponuje aj oknom. Práve tieto drobnosti a detaily odlišujú dobrú novostavbu od tej menej kvalitnej.

Mesačné náklady popri splátke hypotéky sú odhadnuté na 120€ pre 2 osoby, pričom je v tejto cene zahrnutý poplatok správcovi a náklad na plyn pre plynový kotol.


V okolí Vás poteší upravené prostredie, v ktorom sa tieto bytové domy nachádzajú vrátane veľkého detského ihriska za domami. Kočíkovanie a nákup vybavíte krátkou prechádzkou do neďalekých potravín Kaufland či Lidl. Postarané máte aj o školskú dochádzku (ZŠ Mlynská alebo Jozefa Gregora Tajovského). Ďaleko to nemáte ani na slnečné jazerá čo ako pasívna či aktívna forma rekreácie veľmi poteší.

Sprostredkovateľská odmena vo výške 3000e , bude pripočítaná k cene danej nehnuteľnosti : 145000 + 3000 = cena spolu 148000e

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu