Smolenice - rozostavaný dom s veľkým pozemkom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 02. 2021
Smolenice
Smolenice - rozostavaný dom s veľkým pozemkom
103 000 €

Smolenice - rozostavaný dom s veľkým pozemkom

103 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 1000 m2
 • Cena za m2: 858,33 €/m²
  ID inzerátu: 4283505
Ponúkame Vám na predaj podpivničený rozostavaný dom s veľkým pozemkom v obci Smolenice. Celková plocha pozemku je 1000 m2, ktorého súčasťou sú všetky inžinierske siete.Nehnuteľnosť je predurčená k rekonštrukcii podľa vlastných predstáv s možnosťou získania až 120 m2 obytnej plochy, čím nový majiteľ získa komfortné bývanie, prípadne je možné ho využiť ako polyfunkčný objekt. Všetky povolenia sú vybavené, dostavba sa môže začať hneď, projekt je možné upraviť. Veľkou výhodou je aj krásna, veľká záhrada, ktorú je možné premeniť na oddychovú zónu.
Lokalita je obľúbená či už na trvalé bývanie alebo rekreáciu, nakoľko je vzdialená len pár metrov od Smolenického zámku a krásneho lesného prostredia Malých Karpát. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť, obchody, škola, škôlka, zástavka autobusu.
V cene je zahrnuté profesionálne realitné poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, tiež zabezpečenie znaleckého posudku a bezplatné vyhotovenie hypotekárneho úveru. Naša kancelária je členom Realitnej únie. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0948 208 303.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu