Predaj – priemyselný areál o ploche 4894m2, 2x objekty, Prievidza – Ukrniská (letisko)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 10. 2021
Riečna, Prievidza
Predaj – priemyselný areál o ploche 4894m2, 2x objekty, Prievidza – Ukrniská (letisko)
320 000 €

Predaj – priemyselný areál o ploche 4894m2, 2x objekty, Prievidza – Ukrniská (letisko)

320 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Výrobný objekt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 1425 m2
  • Cena za m2: 224,56 €/m²
    ID inzerátu: 4285834
Ponúkame na predaj priemyselný areál v blízkosti letiska v meste Prievidza. Areál pozostáva z 2 objektov (Výrobno-skladový objekt a iný komerčný objekt) a 2 voľných stavebných parciel.
Komerčný objekt:


Je aktuálne využívaný ako stolárska výroba, skladové priestory, showroom a niekoľko kancelárií. Výroba a sklady predstavujú 482m2, showroom a kancelárske priestory 286m2. Celková výmera pozemku je 2173 m2. Prístup priamo asfaltovou cestou, dostatok miesta na parkovanie, dostatočne veľký pozemok na rozšírenie stavby či stavbu ďalšieho nového samostatného objektu. Objekt bol rozsiahlo rekonštruovaný v roku 2000, následne menšie stavebné úpravy vykonané v roku 2001.

Výrobno-skladovací objekt:


Objekt bol rozsiahlo rekonštruovaný v roku 1995, následne menšie stavebné úpravy a prístavba boli vykonané v roku 2005. Objekt je čiastočne dvojpodlažný interiér je rozdelený na výrobno-skladovacie priestory, sociálne priestory a dielne. Na stavbu nadväzuje prístavba skladu. Celková úžitková plocha predstavuje 462m2 + 195m2, ktoré tvoria pochôdzne podkrovie. Aktuálna svetlá výška stropu je max. do 4m. Nutná výmena strešnej krytiny objektu. Celková výmera pozemku je 2721 m2.


Budúce využitie objektov a pozemkov určuje územný plán mesta Prievidza ako plochy pre priemyselnú výrobu s návrhom areálového využitia pre prevádzkové budovy a zariadenia, pre priemyselnú výrobu a riešenie verejného dopravného a technického vybavenia mesta. Vzdialenosť od medzinárodnej cesty E572 (I/9) a cesty I. triedy 64 je iba 8,2km, cca. 10min. Kompletné technické informácie ako aj územno-plánovaciu informáciu poskytneme na vyžiadanie. K dispozícií je znalecký posudok z roku 2019. Energetický certifikát nie je k dispozícií.


Cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.


Vykročte k Vášmu novému bývaniu s Realitnou kanceláriou BEDES s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.


Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty