Predaj – stavebný pozemok 2721m2, lokalita letiska, Prievidza
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2021
Riečna, Prievidza
Predaj – stavebný pozemok 2721m2, lokalita letiska, Prievidza
55 €/m²

Predaj – stavebný pozemok 2721m2, lokalita letiska, Prievidza

55 €/m²


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • ID inzerátu: 4285866
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti letiska v meste Prievidza. Vzdialenosť od medzinárodnej cesty E572 (I/9) a cesty I. triedy 64 je iba 8,2km, cca. 10min. Celková výmera pozemku je 2578 m2 + podiel na prístupovej komunikácií o veľkosti 143m2, t.j. spolu 2721m2. Na pozemku je umiestnený výrobno-skladovací objekt (hodnota cca. 70000€, nezahrnuté v cene pozemku). Inžinierske siete dostupné priamo na pozemku sú elektrina a vodovodná prípojka (novovybudovaná). Kanalizácia v tomto mestskom obvode je plánovaná, momentálne však je potrebné využiť zberné nádoby (žumpu). Plynová prípojka k dispozícií nie je.


Budúce využitie pozemku určuje územný plán mesta Prievidza ako plochy pre priemyselnú výrobu s návrhom areálového využitia pre prevádzkové budovy a zariadenia, pre priemyselnú výrobu a riešenie verejného dopravného a technického vybavenia mesta. Kompletné technické informácie ako aj územno-plánovaciu informáciu poskytneme na vyžiadanie. K dispozícií je znalecký posudok z roku 2019. Energetický certifikát nie je k dispozícií.


Cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.


Vykročte k Vášmu novému bývaniu s Realitnou kanceláriou BEDES s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.


Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné
  • Voda: Áno
  • Kanalizácia: Na pozemku - Žumpa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu