TOCA – EXKLUZÍVNE – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE Bytča
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Bytča
TOCA – EXKLUZÍVNE – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE Bytča
239 900 €

TOCA – EXKLUZÍVNE – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE Bytča

239 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 77 m2
  Plocha pozemku: 153 m2
 • Cena za m2: 1 999,17 €/m²
  ID inzerátu: 4286544
TOCA – EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj štyri zo šiestich identických dvojpodlažných 5-izbových rodinných domov v radovej výstavbe v Bytči. Radová výstavba je realizovaná v okrajovej časti mesta. V blízkosti je škola, škôlka, centrum, park, výborné napojenia na diaľnicu... Rodinné domy majú podlahovú plochu bytu o výmere 120m2, zastavaná plocha domu je 77m2, záhradky o výmere od 76m2 do 83m2, pred každým rodinným domom je parkovacie miesto pre dve osobné autá a vstup o výmere zhruba 43m2. Celková plocha pozemku je teda okolo 200m2. Rodinné domy sú murované – materiál TEHLA, každý dom je v podstate samostatný – spoločný múr je dvojitý a medzi múrmi je izolácia z minerálnej vaty, čo zabezpečí akustickú a aj tepelnú izoláciu od susednej stavby.

Prízemie: priestranná vstupná chodba, WC, izba (pracovňa), schodisko, kuchyňa spojená s obývačkou z ktorej je východ na záhradu. Záhrada je situovaná na západnú stranu, čo poskytuje slnko počas celého poobedia až do západu slnka.
Poschodie: dve detské izby, spálňa s veľkým šatníkom a veľká kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, WC, bidet, dvojumývadlo, príprava pre práčku).

Strecha – betónová deka s miernym sklonom (vysoká nosnosť a vysoká bezpečnosť) izolovaná strešnou fóliou.
Celá výstavba bude napojená na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektriku a optický internet. Vykurovanie bude tepelným čerpadlom s integrovaným ohrevom TÚV – teplovodné podlahové kúrenie – nízka spotreba a vysoká účinnosť. Plastové okná a terasové dvere, hliníkové vstupné dvere, parkovacie miesta a vstup bude zhotovený so zámkovej dlažby. Terasa v záhrade – zámková dlažba (po dohode možná zmena). Rodinné domy sa predávajú v stave vyššieho štandardu HOLODOMU – to znamená s dokončenou kúpeľňou a WC (na spodnom podlaží) – komplet vrátane sanity a obkladov. Príprava na externé žalúzie a príprava na zabezpečovacie zariadenie. Dokončiť bude potrebné už len podlahovú krytinu a interiérové dvere. Suma na dokončenie domu do stavu na kľúč je pripravená. Dokončenie do stavu na kľúč v prípade záujmu radi zabezpečíme.

Cena rodinného domu je: 239.900€

Pre viac informácii, alebo obhliadku volajte 0948 488 987 – Daniel Chudý TOCA, s.r.o. reality Bytča.

V prípade potreby zabezpečíme vybavenie úveru na financovanie kúpy, znalecký posudok a všetko ostatné potrebné pre vybavenie financovania – samozrejme bezplatne.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu