Klimatizovaný 3-izbový byt v štýle Art deco, Hviezdoslavovo námestie
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 11. 04. 2021
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava I - Staré Mesto
Klimatizovaný 3-izbový byt v štýle Art deco, Hviezdoslavovo námestie
1 200 €/mes.

Klimatizovaný 3-izbový byt v štýle Art deco, Hviezdoslavovo námestie

1 200 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
 • Cena za m2: 12 €/m²/mes.
  Energie: 250 €/mesiac
  ID inzerátu: 4289476
Ponúkame prenájom klimatizovaného 3-izbového bytu s prvkami Art deco dizajnu s terasou s panoramatickým výhľadom z 6.poschodia na centrum, Bratislavský hrad a UFO. Bytový dom je situovaný na Hviezdoslavovom námestí v Starom Meste. Lokalita v historickom centre ponúka niekoľko vyhľadávaných kaviarní, barov i reštaurácií, ako aj prevádzky služieb a občianskej vybavenosti.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom a špajzou so vstupom na veľkorysú terasu, spálne s manželskou posteľou a šatníkom, ďalšej spálne, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou.

Štandard bytu tvoria drevené parkety, 3D drevené okná, Eslingerové rolety, keramické vypínače, klimatizácia. Kuchyňa je kompletne vybavená elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu a práčky. Byt sa prenajíma kompletne zariadený kvalitným a luxusným zariadením v štýle Art deco.

Mesačný nájom 1.200 EUR + 250 EUR energie a služby

Interiér 78 m2, terasa 22 m2

https://svoboda-williams.sk/prenajom/byty/detail/38657-hviezdoslavovo-namestie
ID 38657
--
This air-conditioned 2-bedroom apartment for rent with Art Deco design elements on the 6th floor of an apartment building with a terrace and beautiful panoramic views of the city, Bratislava Castle, and the UFO Tower is situated on Hviezdoslav Square in Old Town. The location offers easy access to the center and other parts of the city. Within walking distance are several popular cafes, bars and restaurants, services, and civic amenities.

The layout of the apartment consists of a spacious living room with a kitchenette, pantry, and access to a generous terrace, a bedroom with a double bed and wardrobe, another bedroom, a bathroom with shower, and a toilet.

The standard of the apartment consists of wooden parquet floors, 3D wooden windows, Eslinger blinds, ceramic light switch covers, and air-conditioning. The kitchen is fully equipped with electrical appliances including a dishwasher and a washing machine. The apartment is rented fully furnished with quality and luxurious equipment in an Art Deco style.

Monthly rent EUR 1,200 EUR + EUR 250 EUR energy and services

Interior 78 m2, terrace 22 m2

https://en.svoboda-williams.sk/rent/apartments/detail/38657-hviezdoslavovo-namestie
ID 38657

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno

Doplnková informácia

Na základe existujúcich opatrení ponúkame pri vybraných nehnuteľnostiach okrem bežných prehliadok aj videoprehliadky v reálnom čase.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (111)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty