NOVINKA Novostavba rodinného domu s pozemkom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 02. 03. 2021
Prešov
***NOVINKA*** Novostavba rodinného domu s pozemkom
118 000 €

***NOVINKA*** Novostavba rodinného domu s pozemkom

118 000 €

Cena už po zľave 4000€


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Zast. plocha: 88 m2
  Plocha pozemku: 424 m2
 • Cena za m2: 1 340,91 €/m²
  ID inzerátu: 4289569
Ponúkam na predaj kvalitnú a modernú novostavbu nízkoenergetického (energetický certifikát A0 !!!), murovaného rodinného domu s rovinatým pozemkom (424 m2) v novovybudovanej oblasti v obci Teriakovce s príjemným susedstvom, krásnym výhľadom na okolitú prírodu, zároveň zopár minút cesty od mesta Prešov a hlavne s napojením na všetky inžinierske siete - elektrina, voda a VEREJNÁ KANALIZÁCIA.

Tento slnečný rodinný dom so šírkou cca 8m a dĺžkou cca 11m ponúka množstvo nadštandardných riešení, ako napríklad výstup na terasu nielen z obývačky ale aj priamo zo spálne, 2x WC - jedno v kúpeľni a druhé samostatné aj s umývadlom, šatník pri vchodových dverách, inteligentné, teplovodné, podlahové kúrenie s programovateľnými termostatmi v každej izbe, príprava pre krbovú vložku, nadštandardná elektroinštalácia s možnosťou jednoduchého podsvietenia budúceho nábytku atď...

Túto príjemnú novostavbu ponúkam vo forme nadštandardného holobytu, aby si klient mohol sám vybrať druh, kvalitu a farebné prevedenie podláh, obkladov a sanity. Samozrejme, v prípade záujmu ponúkam dokončenie podľa vašich predstáv.


Nadštandardný holobyt znamená:

- hrubá stavba (základy, múry, železobetónové vence, väzníková strecha, zvody pre dažďovú vodu, bleskozvod)
- prípojka a prívod vody do domu
- prípojka a prívod kanalizácie do domu
- prípojka a prívod elektriny do domu
- okná, vstupné dvere a dve terasové okná(z obývačky a zo spálne) s izolačným trojsklom, z vonku vo farbe antracit z vnútra biele
- zateplenie a podsvietená fasáda (+ aj kamenný dekor)
- kompletná vodoinštalácia a kanalizácia
- kompletná elektroinštalácia (aj s vypínačmi a zásuvkami)
- inteligentné podlahové kúrenie
- zateplenie podlahy a cemento-vápenatý poter podlahy
- zateplenie stropu a sadrokartónové podhľady
- hladké sadrové omietky stien
- všetky dokumenty potrebné pre kolaudáciu - energeticky certifikát A0, certifikáty použitých materiálov, revízne správy, tlakové skúšky, tesniace skúšky a podobne.

(jediné, čo je potrebné dokončiť podľa vašich predstáv sú podlahy, interiérové dvere, obklady, sanita a nábytok...to je možné zrealizovať už od cca 5000€)

Predpokladaný termín odovzdania nehnuteľnosti je október 2021.

Samozrejmosťou je kompletný právny servis ktorý je zahrnutý v cene tohto príjemného rodinného domu ktorý je súčasťou dvojdomu, so zachovaním maximálneho súkromia (deliacu priečku tvorí 200mm murivo - 30mm polystyrén a opäť 200mm murivo). Kontaktovaním priamo investora a realizátora ušetrite províziu určenú pre realitné kancelárie. V prípade záujmu o viac informácií, prípadne obhliadku ma prosím neváhajte kontaktovať na tel. č. 0951 569 554 alebo emailom na domov@nedeler.net

Prosím realitné kancelárie aby sme si navzájom ušetrili čas a nekontaktovali ma... o Vašu províziu radšej znížim cenu pre klienta.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo