Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 06. 2022
nezadaná, Banská Štiavnica
Pozemok na výstavbu RD v meste Banská Štiavnica
72 864 €

Pozemok na výstavbu RD v meste Banská Štiavnica

72 864 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1012 m2
  • Cena za m2: 72 €/m²
    ID inzerátu: 4290298
50006-14DVA

Pozemok na výstavbu RD vo veľmi špecifickej lokalite, ktorá má potenciál a tendenciu stať sa najkrajšou lokalitou na bývanie v Banskej Štiavnici. Výhľad na celé mesto a kalváriu a zároveň vzdialenosť od historického centra mesta cca. 5 minút autom, alebo 10-12 minút pešo len potvrdzuje potenciál tejto lokality. Pozemok je svahovitý, preto aj návrh rodinného domu musí tomu prislúchať, ale zároveň to vytvára priestor na sebarealizáciu a individualizáciu výstavby/projektu. V lokalite sa má finálne nachádzať len 28 rodinných domov a pozemok ktorý ponúkame sa nachádza na okraji celej novovznikajúcej štvrti, čo garantuje zachovanie súkromia s najlepším výhľadom na mesto a okolie. Pozemok odporúčame na celoročné využitie, ale taktiež na výstavbu rodinnej chalupy alebo miesta pre oddych. Celé okolie Banskej Štiavnice ponúka neskutočný počet možností trávenia aktívneho voľného času v lete aj zime.

Pozemok má už kladné vyjadrenie na výstavbu od Krajského pamiatkového úradu, keďže spomenutá lokalita, tak ako celá Banská Štiavnica je pamiatkovým územím UNESCO. Taktiež od mesta Banská Štiavnica, Stredoslovenská distribučná atď.

Po vyžiadaní RK je možné doložiť predbežné štúdie osadenia komplet celej novovznikajúcej štvrti a jej častí.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Svahovitý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu