Klimatizovaný 2-izbový strešný byt s panoramatickým výhľadom na Bratislavský hrad
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 11. 04. 2021
Bezručova, Bratislava I - Staré Mesto
Klimatizovaný 2-izbový strešný byt s panoramatickým výhľadom na Bratislavský hrad
1 100 €/mes.

Klimatizovaný 2-izbový strešný byt s panoramatickým výhľadom na Bratislavský hrad

1 100 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 53 m2
 • Cena za m2: 20,75 €/m²/mes.
  Energie: 200 €/mesiac
  ID inzerátu: 4290840
V novostavbe ponúkame na prenájom klimatizovaný 2-izbový strešný byt s panoramatickým výhľadom na Bratislavský hrad i okolie Slavína, ktorého interiér zaujme novým vkusným zariadením. Byt je situovaný v nedávno dokončenej stavby Bezručova v Starom Meste. Prestížna lokalita v blízkosti nábrežia Dunaja, Jakubovho námestia s detským ihriskom, parkom na Šafárikovom námestí a s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah ruky, rovnako zastávok MHD a napojenia na hlavné dopravné ťahy.

Byt sa dispozične delí na obývaciu izbu s kuchynským kútom s doskou z kameňa, jedáleň, spálňu, kúpeľňu s vaňou a práčkou a samostatnou toaletou.

Vybavenie bytu zahŕňa vstavané šatníky na vstupnej chodbe, zabudované elektorspotrebiče v kuchyni. Štandardom bytu sú drevené okná aj podlahy, stropná klimatizácia, vzduchotechnika v každej izbe, podlahové kúrenie, bezpečnostné protipožiarne dvere Sherlock, alarm, videovrátnik, LED stropné osvetlenie. K bytu je možné prenajať uzamykateľnú garáž v suteréne domu. Vstup do domu je zabezpečený kamerovým systémom a otváraním na čip. Byt sa prenajíma zariadený.

Mesačný nájom 1100 EUR s DPH + 200 EUR záloha za energie a služby + 120 EUR uzamykateľná garáž.

https://svoboda-williams.sk/prenajom/byty/detail/38646-bezrucova
ID 38646
--
Newly furnished air-conditioned one-bedroom penthouse for rent with panoramic views of Bratislava Castle and the surroundings of Slavín. The apartment is located in the recently completed new building Bezručova in the Old Town. Prestigious location of the Old Town near the Danube embankment, Jakub Square with a children's playground, a park on Šafárik Square and with complete civic amenities at your fingertips, as well as public transport stops and connections to major transport routes.

The apartment is divided into a living room with kitchenette with stone board, dining room, bedroom, bathroom with tub and washing machine and separate toilet.

The equipment of the apartment includes built-in wardrobes in the entrance hall, built-in appliances in the kitchen. The standard of the apartment are wooden windows and floors, ceiling air conditioning, underfloor heating, security fire door Sherlock, alarm, video intercom, LED ceiling lighting. It is possible to rent a lockable garage in the basement of the house. The entrance to the house is secured by a camera system and chip opening.

Monthly rent 1100 EUR with VAT + 200 EUR deposit for energy and services + 120 EUR lockable garage.

https://en.svoboda-williams.sk/rent/apartments/detail/38646-bezrucova
ID 38646

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno

Doplnková informácia

Na základe existujúcich opatrení ponúkame pri vybraných nehnuteľnostiach okrem bežných prehliadok aj videoprehliadky v reálnom čase.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (111)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu