REZERVOVANIE | 3- IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU, TRENČÍN - NOVOSTAVBA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 26. 02. 2021
Vladimíra Predmerského, Trenčín
REZERVOVANIE | 3- IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU, TRENČÍN - NOVOSTAVBA
159 000 €

REZERVOVANIE | 3- IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU, TRENČÍN - NOVOSTAVBA

Vladimíra Predmerského, Trenčín, okres Trenčín
159 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 78 m2
 • Cena za m2: 2 038,46 €/m²
  ID inzerátu: 4291483
Pokoj, kľud a susedská pohoda to je môj prvý dojem, to je to, čo vo mne zachovala návšteva predávaného bytu na ul. Vladimíra Predmerského. Málokedy si uvedomíme, že práve takéto novovybudované ulice či štvrte ponúkajú bývanie, ktoré vyhľadávajú prevažne mladí ľudia približne rovnakej vekovej, mentálnej a názorovej skupiny. Ani si neviem predstaviť, že by som príklad na ul. Laca Novomeského griloval alebo varil guláš so susedmi pred barákom. Už vidím ako tomu vadí to a tomu zas tamto! Nie preto, že by to mali byť zlí ľudia ale preto, že tam bývajú zmiešané generácie obyvateľov a každá z nich má iné zaužívané zvyky. Správny výber bývania nie je len o byte či dome ale ako mi určite dáte za pravdu, hlavne o susedoch. Práve preto by som pri tejto ponuke zamieril vašu pozornosť práve na túto príjemnú a rozvíjajúcu sa lokalitu v Trenčíne v mestskej časti Zlatovce. Ide o slepú ulicu, ktorú tvorí súbor ôsmych rovnakých dvoj -poschodových bytových domov, ulicu, ktorú tvoria prevažne mladé rodiny s deťmi. Každý bytový dom má vlastný ale zároveň spoločný oplotený pozemok, kde sa môžu stretávať susedia a bezpečne hrať deti. Ale nestojme už toľko vonku a poďme do bytu .
Ponúkaný 3- izbový byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Niekto by si mohol povedať, že byt na prízemí nie je to, čo hľadá, ale práve to je jeho veľká výhoda. Ide totiž o 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, kde môžete tráviť čas počas celého roka a je úplne jedno, či uprednostňujete kávu pri chladných jarných ránach alebo posedenie pri poháriku dobrého vínka počas teplých letných večerov. Táto záhrada o výmere 84m2, nie je vhodná na nejaké veľké pestovanie a asi ani žiaden sused vám nebude mať požičať pluh, ale verím, že si príde na svoje každý, kto si túži pri svojom byte zasadiť zopár byliniek či napríklad vlastné jahody. Samotný byt o výmere 78m2 pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom, samostatnej toalety, kúpeľne, detskej izby, spálne a obývacej izby s kuchyňou. Vstup na prestrešenú terasu a záhradu je cez obývaciu izbu a spálňu. Súčasťou bytu je okrem záhrady, murovaná pivnica na poschodí, dve parkovacie miesta pred domom a podiel na spoločnom pozemku vedľa domu. Interiér bytu je zariadovaný s citom aj rozumom, napríklad v celom byte sú keramické podlahy a to nielen kvôli podlahovému kúreniu ale aj kvôli údržbe a trvácnosti. Interiérové dvere sú vyrobené na zákazku z masívu v bielej farbe, rovnako tak kuchynská linka v bledom odtieni skvelo dotvára svetlý interiér bytu. Aj napriek tomu, že obývacia izba je prepojená s kuchynskou časťou, kuchynský ostrovček pomyselne oddeľuje tieto dve teritóriá. Komu bude patriť ktoré teritórium, to už nechám na nových vlastníkov. V provensálsky ladenej kuchyni nájdete zabudovanú plynovú varnú dosku, elektrickú rúru ako aj umývačku riadov. Poďme na kúpeľňu, tá je jednoduchá, zároveň vkusná a hlavne bezúdržbová vybavená s walk in sprchovým kútom ( žiadne sklo a žiadne leštenie) . Toaleta je samostatná, rovnako ako kúpeľňa v kombinácií bielej a imitácie dreva. Obývacia izba, kuchyňa a spálňa je orientovaná prevažne na juhozápad, všetky okná a balkónové dvere sú vybavené hliníkovými žalúziami, v obývacej izbe s elektrickým ovládaním a v izbách mechanické kvôli deťom.
Náklady na bývanie sa pohybujú okolo 120 Eur na trojčlennú domácnosť vrátane elektriky, plynu, smetí a vody. O správu bytového domu, upratovanie ako aj o zimnú údržbu a kosenie okolo domu sa stará spol. TRYES. A vám už zostáva len si užívať voľný čas s rodinou.
Viac o tomto byte vám už neprezradím, rád vám poviem viac pri osobnom stretnutí napríklad na terase tohto vkusného bytu.
Tak neváhajte a nahláste ešte dnes svoj záujem o obhliadku. Nebudete ľutovať.


Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2017
 • Energetický certifikát: B
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Prízemie: Áno
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu