Na predaj 2 rodninné domy s výhladom na hrad Beckov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 25. 02. 2021
Beckov
Na predaj 2 rodninné domy s výhladom na hrad Beckov
259 000 €

Na predaj 2 rodninné domy s výhladom na hrad Beckov

259 000 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 500 m2
  • Cena za m2: 518 €/m²
    ID inzerátu: 4293696
JKV real ponúka na predaj pekný 4 izbový rodinný dom dokončený pred kolaudáciou a v prednej časti nachádzajúci sa honosný rozostavaný rodinný dom. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v tichej časti obce Beckov s prednej časti obklopené viničom a krásnym výhľadom na hrad Beckov.

Rozostavaná stavba : jedná sa o veľký 3 podlažný rodinný dom , zastrešený, uzavretý.
V suteréne domu sú priestory vydláždené, s rozvodmi vody, napojené na velkometrážnu žumpu - táto časť je pripravená ako budúce sociálne priestory, práčovňa, letná kuchyňa, prípadne skladová časť.
V prízemnej časti sú vybudované priečky s menšou miestňostou, wc a kúpeňou, veľkou sálou, kuchyňou a svelkou presvetlenou obývačkou s výstupom na terasu.
Na poschodí sú ďalšie obytné priestory so samostatnou kúpeľnou a wc. Táto nehnuteľnosť bola stavebníkom pripravovaná ako veľký obytný priestor, plus časť domu mala slúžiť ako podnikateľské priestory, kancelárie, skladové priestory. Nehnutelnosť ma prípojky na vodu , odpad, rozvody elektriny.
Vzhľadom k tomu, že sa jedná o hrubú stavbu, je možné po úprave projektu ukončiť dostavbu so zmenou zámeru, čiže sa môže nehnuteľnosť ukončiť ako malý penzión, prípadne ako dvojgeneračný dom.

Rodinný dom pred kolaudáciou:
V zadnej časti pozemku sa nachádza 4 izbový dom s veľkou obývaciou miestnosťou a honosným krbom,kúrenie ustredné prostredníctvom radiatorov. Dom je napojený na spoločnú žumpu /32 m3/ s prednou stavbou. Tento dom je vhodný na okamžité bývanie - tomuto účelu aj momentálne slúži. Obe nehnuteľnosti sú postavené na spoločnom pozemku, sú napojené na spoločnú žumpu, vlastnú studňu, a preto nie je možné predávať tieto nehnuteľnosti oddelene. Zastavaná plocha hrubej stavby je 240 m2, druhý 4iz rodinný dom má zastavanú plochu 140 m2, k domom prislúcha pozemok o výmere 1136 m2 s parkoviskom.


U NÁS STE SPRÁVNE:
- Prvotriedny kompletný servis a služby!
- Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností!
- Stovky spokojných klientov!
- Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť!
- Inzerujeme na viac ako 200 portáloch!
- Zmluvy garantované právnikom!
- Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší!

Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0909 139 866 alebo na e-maile: masaryk@jkvreal.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu