V RIEŠENÍ NA PREDAJ RODINNÝ DOM NITRA MLYNÁRCE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Nitra
V RIEŠENÍ ! NA PREDAJ RODINNÝ DOM NITRA MLYNÁRCE
120 000 €

V RIEŠENÍ ! NA PREDAJ RODINNÝ DOM NITRA MLYNÁRCE

120 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Plocha pozemku: 543 m2
  • Cena za m2: 220,99 €/m²
    ID inzerátu: 4297525
Ponúkame Vám na predaj 4.izbový dvojpodlažný rodinný dom v tichej uličke v časti Mlynárce.Dom je v pôvodnom stave, kde je priestor na zaujímavú rekonštrukciu.Dom je postavený z rôznych materiálov čiastocne aj z hliny a potom prístavba z tehál,strecha bola rekonštruovaná / dom je suchý bez vlhkosti /. V dome je len v jednej časti kanalizácia v druhej treba dotiahnúť.Fasáda - brizolit.V zadnej časti je prístavba - technická miestnosť a sklad na odkladanie rôznych predmetov / kosačka,zahradné náradie atď./.Pri dome aj murovaná garáž a dostačujúci pozemok na rôzne využitie.  Spodná časť denná -kuchyňa,obývačka,komora,chodba,kupeľňa,WC a na poschodí nočná - 2 izby.

Dom je situovaný v dobrej lokalite s rýchlou dostupnosťou do mesta aj na diaľnicu R1.

Cena 120000 €

 V prípade záujmu kontaktujte: Ľubica Zeleňáková 0910 508 975, zelenakova@kovalreality.sk

Prostredníctvom nášho Finančného centra Vám odporučíme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: pôvodný, Celková plocha: 543 m2, Plocha pozemku: 543 m2, Počet podlaží: 2, Počet izieb: 4, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 1, Parkovanie: vlastné vyhradené, Voda: verejný vodovod, Garáž: áno, Kanalizácia: áno, Plyn: áno, Materiál: Zmiešané, Vykurovanie: vlastné - plyn

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty