Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 08. 2022
Tatranská Štrba, Štrba
Predáme vo Vysokých Tatrách - Tatranská Štrba, rekreačné zariadenie (54 bytov) , pozemok 12.565 m2
4 500 000 €

Predáme vo Vysokých Tatrách - Tatranská Štrba, rekreačné zariadenie (54 bytov) , pozemok 12.565 m2

Tatranská Štrba, Štrba, okres Poprad
4 500 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 6500 m2
  Plocha pozemku: 12565 m2
 • Cena za m2: 692,31 €/m²
  ID inzerátu: 4300721
Rekreačné zariadenie ( budova ubytovacieho zariadenia ) sa nachádza v Tatranskej Štrbe, ktorá je v lokalite jedného z troch najväčších turistických stredísk vo Vysokých Tatrách a to Štrbského Plesa. Je situované na okraji podtatranskej obce , v nádhernom lesnom prostredí, v blízkosti zastávky ozubnicovej železnice tzv. zubačky na Štrbské Pleso.

Rekreačné zariadenie sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 12.565 m2, je napojené na všetky inžinierske siete a asfaltovú prístupovú komunikáciu, vlastné parkovisko pre 32 motorových vozidiel. Dom má 6 nadzemných podlaží, 54 nových bytových jednotiek o výmere od 45 do 186 m2, ktoré sú určené pre rekreačné alebo trvalé bývanie. Súčasťou domu je privátne parkovisko, individuálne garáže, pivnice, detské ihrisko. Prízemie domu je určené pre reštauračnú časť, , wellness, fitnes a recepciu. Jednotlivé bytové jednotky sú vybavené vlastnou reguláciou a meraním kúrenia, TÚV a podružným elektromerom. Bytové jednotky sú v štádiu holobytov ( každý byt má balkón), prízemie je v pôvodnom stave, fasáda, okná a strecha domu sú nové z vysokokvalitných materiálov. Možnosť ďalšej zástavby pozemku. Vlastníctvo akciovej spoločnosti.

Apartmánový dom sa nachádza v blízkosti najvyhľadávanejších stredísk zimných športov a letnej turistiky, okolitá lokalita ponúka aj mnoho historických pamätihodností a iných turistických atraktivít. Najznámejšie a najvyššie položené rekreačné stredisko Vysokých Tatier - Štrbské Pleso (1355m) je od hotela vzdialené len 10 km ( ozubnicová železnica), v letnej sezóne je vyhľadávaným východiskom pre vysokohorské túry rôznych náročností, horolezecké výstupy a rôzne výlety. Známou tatranskou električkou sa zo Štrbského Plesa doveziete do všetkých tatranských osád (Smokovce, Lomnica). V zimnom období sú k dispozícii viaceré lyžiarske strediská: Areál snov na Štrbskom Plese, Tatranská Lomnica, Bachledova dolina, Lopušná dolina, Liptovská Teplička, Jasná v Nízkych Tatrách. V letnom období sú k dispozícií kúpaliska s celoročnou prevádzkou AQUACITY Poprad a TATRALANDIA Liptovský Mikuláš. Milovníci golfu sa môžu realizovať na 27 jamkovom golfovom ihrisku " Black Stork " so 4 * hotelom " Internacionál " vo Veľkej Lomnici. Projektová dokumentácia a ďalšie informácie v našej agentúre. Kúpna cena : 4 500 000 €

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1965
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Počet izieb/miestností: 54
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu