Predaj RD-Chalupy v obci Prievaly
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 04. 2021
Prievaly
Predaj RD-Chalupy v obci Prievaly
65 500 €

Predaj RD-Chalupy v obci Prievaly

65 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 128 m2
  Plocha pozemku: 850 m2
 • Cena za m2: 511,72 €/m²
  ID inzerátu: 4301297
S výhradným zastúpením klienta Vám ponúkame na predaj chalupu zapísanú  v LV ako rodinný dom v obci Prievaly.
Chalupa je v pôvodnom stave z časti renovovaná. Čiastočná rekonštrukcia a modernizácia stavby (interiéru prístavby) bola zrealizovaná v roku 2010. Pôvodná stavba rodinného domu bola postavená v roku 1900. Hospodárska budova bola vybudovaná spolu s prístavbou v roku 1971. Zastavaná plocha domu je 128 m2. Plocha pozemku: 850 m2.Chalupa má spoločný dvor so susedmi. Dom je napojený na plyn,  elektrinu a vodu. Na kanalizáciu sa treba pripojiť, nachádza sa pred domom. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy.
Dispozičné riešenie nehnuteľnosti:
- pôvodná stavba: kuchyňa, izba, sklad
- prístavba - izba, chodba, kúpeľňa, kuchyňa /v stave holo priestor/ Cena nehnuteľnosti je 65.500,-

Obec Prievaly sa rozprestiera na západnom úpätí Malých Karpát, v severovýchodnej časti Záhorskej nížiny v nadmorskej výške cca 250 m.n.m, v okrese Senica v Trnavskom kraji. Do chotára obce zasahuje chránená krajinná oblasť Malé Karpaty. V západnej časti chotára preteká potôčik Rudava, Občianska vybavenosť je na úrovni stredne veľkej obce (obec Prievaly mala podľa posledného sčítania obyvateľstva nad 1000 obyvateľov) je dostupný priamo v obci - obecný úrad, potraviny, pošta, drobné obchodné prevádzky a služby, materská a základná škola (1.-4. ročník). Na úrovni okresného mesta je občianska vybavenosť dostupná v najbližšom okresnom meste - Senica, ktorá je situovaná severne od obce vo vzdialenosti cca 20 km autobusovou alebo automobilovou dopravou dosiahnuteľné do 30min. Nehnuteľnosť sa nachádza v centrálnej časti obce, v prevažne rovinatom teréne s prístupom od hlavnej obecnej komunikácie. Priamo v obci sa nachádzajú drobní podnikatelia a prevádzky služieb. V Prievaloch je miestny Pivovar Šandorf s reštauráciou a welnessom.
V blízkosti nehnuteľnosti a ani v obci neboli zaznamenané konfliktné skupiny obyvateľov.

Realitná kancelária Koval & Partners  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.
Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: čiastočne prerobený, Celková plocha: 850 m2, Plocha pozemku: 850 m2, Zastavaná plocha: 128 m2, Počet izieb: 3, Kúpeľňa: áno, Energetický certifikát: nie, El. napätie: 230/400V, Parkovanie: vlastné vyhradené, Voda: verejný vodovod, Krb: áno, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: Verejná kanalizácia, Plyn: áno, Materiál: Zmiešané, Zateplený objekt: nie
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty