Moderná novostavba Beladice, 15 min od Nitry
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 16. 04. 2021
Beladice
Moderná novostavba Beladice, 15 min od Nitry
199 000 €

Moderná novostavba Beladice, 15 min od Nitry

199 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 151 m2
  Plocha pozemku: 782 m2
 • Cena za m2: 1 317,88 €/m²
  ID inzerátu: 4303247
Ponúkame Vám na predaj nadčasovú novostavbu samostatne stojaci 5-izbový + KK rodinný dom v historickej obci Beladice s veľmi zaujímavým dispozičným riešením.

Novostavba na súkromnej ulici Vám dodá pocit bezpečia pre Vás i Vašich blízkych s úžitkovou plochou 153,2 m2 a veľkým 6,3 árovým pozemkom. Je umiestnená v centre obce s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. Rodinný dom dispozične pozostáva pri vstupe z predsiene s možnosťou vstavanej skrine, ktorá rozdeľuje priestor na technickú časť a dennú časť. Technická časť poskytuje parkovanie priamo v dome so samostatnou kotolňou a WC pre Vašu návštevu. Garáž je možné dokončiť ako dalšiu izbu podľa vlastných predstáv. V kotoľni je dostatok priestoru na postavenie vstavanej skrine s ďalším uložným priestorom. Denná časť zahŕňa slnkom presvetlenú priestrannú kuchyňu prepojenú s jedálňou a obývačkou. Obývačka je predpripravená na vybudovanie Vašeho rodinného krbu, ktorý Vás bude hriať počas krátkych zimných dní. Počas teplých letných dní si môžete v kruhu Vašej rodiny a priateľov užívať Vašu terasu s rozlohou 25m2 s výhľadom do záhrady. Terasa vyúsťuje vstupom cez dennú časť. Záhrada je natoľko veľkorysá, že si v nej môžete dopriať súkromný bazén, altánok alebo malé detské ihrisko. Dom má navrhnutú aj druhú terasu na poschodí 24 m2. Takýto pôžitok si môžete dopriať priamo z Vašej spálne rannou kávičkou. Rannú sprchu si užijete v prislúchajúcej kúpeľni. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve izby so spoločnou kúpeľňou. Každá izba má dostatok priestoru na vytvorenie úložného priestoru a taktiež vytvorenie interiéru podľa Vašich predstáv aj s pomocou našeho dizajnéra, ktorý vnesie teplo Vašeho domova. Chodba
1 poschodia disponuje ďalším miestom pre Váš šatník.

Konštrukcia: tehla Wienerberger 30
Stropná konštrukcia 1. NP: miako strop
Kontšrukcia 2. NP: väzníkový krov
Strecha: fatrafol
Zateplovací systém: 20 cm vrstva polystyrénu a vonkajšia omietka Baumit
Okná: Salamander trojsklo
Predpríprava na krb, alarm


Obec poskytuje 2 materské školy, základnú školu, zdravotné stredisko, lekáreň, fitnes cenrum, welness, Mc Donalds, obchody s rôznym sortimentom, služby, športové a sociálne zariadenia, strojárenská výroba, drevovýroba, autodoprava, výroba plastových okien.

Obec Beladice sa vyníma aj svojou krásnou prírodou a vidieckou turistikou. V okolí obce sú najvýznamnejšími turistickými cieľmi:
 Zámok Topoľčianky;
Hrad Hrušov;
Zubria zvernica- jedinečná zubria obora, v ktorej žije zubor európsky. Tento priestor patrí medzi chránené územia, ako chránená študijná plocha od roku 1964. Po obvode zubrej zvernice je umiestnený chodník v dĺžke: 2,5 km.
Arborétum Mlyňany, 
Kláštor Hronský Beňadik
. Najvýznamnejším cieľom z hľadiska cestovného ruchu v obce je historický kaštieľ: 
Park Hotel Tartuf Beladice - jedinečné prostredie pre oddych i prácu v historickom anglickom parku.


Poloha z pohľadu dopravného spojenia je v rámci regiónu veľmi dobrá. Od mesta Nitra je vzdialená 10 km. Najbližšia železničná zastávka je vzdialená približne 6 km a nachádza sa v obci Tesárske Mlyňany. Obec má veľmi dobré napojenie na rýchlostnú cestu R1 a cestu I. triedy E571 (Zlatomoravecká).
Banská Bystrica 100 km,
Bratislava 115 km,


Možnosť kúpy v dvoch variantoch:

HOLODOM: vnútorné stierky – vymaľované na bielo, sadrokartónové stropy, 30 cm stropná izolácia, vypínače, príprava na krb, vonkajšie oplotenie, zámková dlažba. Vonkajšie zateplenie 20 cm polystyrén, omietka Baumit. Pripojenie na všetky inžinierske siete – voda, plyn, elektrika, kanalizácia. Cena v tomto štádiu je: 199 000,- Eur.Za príplatok možnosť dokončenia do stavu štandard a montáže vonkajších žalúzií, alarmu, kamerového systému a prístreškov.

BC_NR01_PABA_EVČ

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet balkónov: 1
 • Počet terás: 1
 • Počet garáží: 1
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu